1.4 turbo lpg öneri

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 turbo lpg öneri

süleymanhoca link' Alıntı:
Lpg yi shellden alın arkadaşlar bariz farkediyo inanın benzindemi diye bakmak zorunda kalıyorum hep :)

ben de aynı durumu yaşadım aslında, Moilden depoyu fullediğimde 230 km gidiyor, shellden aldım bir kere 280 km gitti. anlayamadım sebebini, sonrasında yine shellden aldım ama 245 km gidebildim (aynı şartlarda, aynı düzergahtaki veri)
şimdi de Opete geçtim, birde buna bakıcam ne kadar gidecek :)

bu arada depo 32 litreye fulleniyor. normalde 40 litre ama??? onu da anlamış değilim

antalyada (yakınlarımdaki) gaz fiyatı;
Moil : 2.00
Shell : 2.05
Opet : 2.09

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mr.Can link' Alıntı:
welllcommee
PRINS VSI-2 LPG Sistemi uygun araca.
ben antalyada taktırdım. izmirde efe otogaz. ismi yusuf koparan. antalyadan can yönlendirdi diyebilirsin :)
Peki prinsin artıları daha fazla demişsiniz landiye göre. Ne artısı var açıklarsanız sevinirim. Kararım prinsten yana olursa bi kaç güne arayacağım selamınızıda iletirim 14alkiss

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wasiyet link' Alıntı:
Peki prinsin artıları daha fazla demişsiniz landiye göre. Ne artısı var açıklarsanız sevinirim. Kararım prinsten yana olursa bi kaç güne arayacağım selamınızıda iletirim 14alkiss
ben 2 model arasında kararsız kalmıştım. prins ve landrenzo.
prins in kalitesini araştırdım da öğrendim. hatta forum üzeinden uzun uzun araştırma ve yazışmalar yaptım. paylaşmak isterdim ama geçmiş silindiği için gösteremiyorum.
hem kullanıcı yorumları, hem bilgi sahibi arkadaşlar yoluya prins e karar verdim.
Astranın, landrenzo ile uyumlu olduğu söyleniyor ama, aslında opel ile landrenzo anlaşma yaptıkalrı için bilmeyenler sadece landrenzo ile uyumlu olduğunu düşünebilir. ben böyle olmadığını düşünüyorum. aksine, en önemli detay işçilik, montaj.

fiyat açısından prins in kalitesine göre landrenzo ile arasında uçurum yok.

prins : 3.050 tl
emülatör : 250 tl

landrenzo için 3.000 tl fiyat aldım. emülatör dahilmi hatırlamıyorum.

aydını bilmiyorum, ama prins web sayfasından şubeleri bulabilirsin.

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mr.Can link' Alıntı:
ben 2 model arasında kararsız kalmıştım. prins ve landrenzo.
prins in kalitesini araştırdım da öğrendim. hatta forum üzeinden uzun uzun araştırma ve yazışmalar yaptım. paylaşmak isterdim ama geçmiş silindiği için gösteremiyorum.
hem kullanıcı yorumları, hem bilgi sahibi arkadaşlar yoluya prins e karar verdim.
Astranın, landrenzo ile uyumlu olduğu söyleniyor ama, aslında opel ile landrenzo anlaşma yaptıkalrı için bilmeyenler sadece landrenzo ile uyumlu olduğunu düşünebilir. ben böyle olmadığını düşünüyorum. aksine, en önemli detay işçilik, montaj.

fiyat açısından prins in kalitesine göre landrenzo ile arasında uçurum yok. 

prins : 3.050 tl
emülatör : 250 tl

landrenzo için 3.000 tl fiyat aldım. emülatör dahilmi hatırlamıyorum.

aydını bilmiyorum, ama prins web sayfasından şubeleri bulabilirsin.

Anladım fakat Efe otogaz 4100 tl gibi bi rakam çıkardı

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba,
sanırım sen yağlama dahil fiyat aldın. ben de çok araştırdım ve yağlama' ya gerek duymadım.

benim aracım 1.4 turbo otomatik
Kit : PRINS VSI-2 LPG

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mr.Can link' Alıntı:
merhaba,
sanırım sen yağlama dahil fiyat aldın. ben de çok araştırdım ve yağlama' ya gerek duymadım.

benim aracım 1.4 turbo otomatik
Kit : PRINS VSI-2 LPG

Emülatör dahil demişsiniz birde. Ne işe yarıyor acaba

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wasiyet link' Alıntı:
Emülatör dahil demişsiniz birde. Ne işe yarıyor acaba

Haklısın, unuttum yazmayı,
kalan benzini göstermesini (analog ekrandan) ve beraberinde arıza lambası yakmamasını sağlar.

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki anladım ilginiz için çok teşekkür ederim. Aydın Bosch Car serviste 3750 tl ye yağlama dahil fiyat aldım kısmetse bu hafta prins vsi 2 taktıracağım tavsiyeniz üzere  045thumbsup

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecen hafta bakim yaptirdim benim usta lpg filtresi cok temiz hic kurum yada kir yok nereden aliyosan ordan almaya devam et dedi shell den aliyorum surekli 1.99 dan. Opet aygaz cok kötü sanki gaz ve hava karisik basiyolar gibi araba aygaz da gitmiyo uzun yol Shell aliyorum birde milangaz iyi kalitesi ama %99 shell kullandim 15.000 km dir ve lpg yi ilk taktirdigimda bp gazi haric hepsini denedim milangaz ve shell iyi

M.Duman

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cvp: 1.4 turbo lpg öneri

Merhaba arkadaşlar, 2013 yılında Asta Sport AC 1.4 Otomatik sıfır olarak aldım, en ufak sorun problem yaşatmadı şükür.
LPG taktırmak istiyorum şuan 32000 de aracım.

karşılaşacağım sorunlar nelerdir, arabayı satıp dizel olanını mı alsam daha iyi olur?