1.4 turbo lpg öneri

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Araştırmaya kalktım fakat bir çok şey silinmiş sanırım. Astra aracıma tüp taktırmak istiyorum 1.4 turbo. Lpfi falan iyice aklım karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 turbo lpg öneri

araç turbo olduğu için, kafadan 3 bin tl  kitin fiyatı,
ben 1 ay araştrıdım, landrenzo iel prins arasında kaldım, ama prins in artıları daha fazla olduğu için, 3.250 tl ye( emülatör dahil) montaj yaptırdım,
tabi her zaman dediğimiz gibi, öncelik iyi montaj yapan bir usta :)

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mr.Can link' Alıntı:
araç turbo olduğu için, kafadan 3 bin tl  kitin fiyatı,
ben 1 ay araştrıdım, landrenzo iel prins arasında kaldım, ama prins in artıları daha fazla olduğu için, 3.250 tl ye( emülatör dahil) montaj yaptırdım,
tabi her zaman dediğimiz gibi, öncelik iyi montaj yapan bir usta :)
Prins hangi modeli acaba tam yazar mısınız ? Nerde taktırdınız ? Ben İzmir civarında taktırmayı düşünüyorum da

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben istanbulda bagcilarda cok yogun tavsiye alarak bir ustaya gittim. Emulator dahil 3.250 TL ye prins taktirdim ve cok memnunum. 50 kurusun altina inmeyen yakitim. Suan istanbul ici 23 kurus yakiyor. Eger dusunurseniz. Ustanin adres ve telefon bilgilerini verebilirim.

rMvoZm.jpg

0nAonZ.jpg

ljR63g.jpg

WkRLg4.jpg

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee
wasiyet link' Alıntı:
Prins hangi modeli acaba tam yazar mısınız ? Nerde taktırdınız ? Ben İzmir civarında taktırmayı düşünüyorum da

PRINS VSI-2 LPG Sistemi uygun araca.
ben antalyada taktırdım. izmirde efe otogaz. ismi yusuf koparan. antalyadan can yönlendirdi diyebilirsin :)

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deli_yusuf link' Alıntı:
Ben istanbulda bagcilarda cok yogun tavsiye alarak bir ustaya gittim. Emulator dahil 3.250 TL ye prins taktirdim ve cok memnunum. 50 kurusun altina inmeyen yakitim. Suan istanbul ici 23 kurus yakiyor. Eger dusunurseniz. Ustanin adres ve telefon bilgilerini verebilirim.

rMvoZm.jpg

0nAonZ.jpg

ljR63g.jpg

WkRLg4.jpg

hayırlı olsun hocam, aynı kit bende de var, ama şehiriçi 28 krş civarı yakıyorum. araç 5000 de iken taktırdım, şu an 8 binde. belki zamanla düşecektir. kullanım koşulu, hava durumu vs fark illaki olacaktır tabi, ama şehiriçi 23 krş çok iyi bence ;)

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mr.Can link' Alıntı:
hayırlı olsun hocam, aynı kit bende de var, ama şehiriçi 28 krş civarı yakıyorum. araç 5000 de iken taktırdım, şu an 8 binde. belki zamanla düşecektir. kullanım koşulu, hava durumu vs fark illaki olacaktır tabi, ama şehiriçi 23 krş çok iyi bence ;)

Zamanla azalir. Benimki 105 binde. Bide yeni buji degistirdim. Cicek gibi oldu.

suleymanhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lpg yi shellden alın arkadaşlar bariz farkediyo inanın benzindemi diye bakmak zorunda kalıyorum hep :)

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

süleymanhoca link' Alıntı:
Lpg yi shellden alın arkadaşlar bariz farkediyo inanın benzindemi diye bakmak zorunda kalıyorum hep :)

Bu istasyondan istasyona fark ediyo malesef. Bende kesinlikle shell i tavsiye ETMIYORUM.! bariz derece az km yapiyo arac. Benim bulundugum bolgede kesinlikle PO ve aygaz inanilmaz guzel. Hem daha cok km yapiyorum. Hemde cok daha ucuza aliyorum. Heryerde 2.15 civarinda. Aygaz 1.99 PO 1.97 shell 2.25

mehmetakn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

süleymanhoca link' Alıntı:
Suleyman bey dogrusu gaz ayarini hangi gaz ile yaptirdiysaniz ayar sonu performans kaybi yada degisikligi yasamamak icin o marka gaz ile devam etmek en mantiklisi. Diger bir konu eger gaz ayariniz ideal degerler arasinda ise performans kaybi yasamamaniz gerek. Dogru lpg benzine gore verimsiz ama ona binayan silindire birim olarak  benzine oranla %20 daha fazla gaz yakit olarak gonderiliyor. Ideal oranlar ltft -+2,5 stft +-10

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi