1.3 ecoflex cosmo sıparısını verdım sunroof navı camflim anten 60 bınlira??

engins

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model 1.3 cosmo beyaz fiyatt bana yuksek geldı arkadaslar 60 bın lıra tutuyoo ama dıyer markalara bakınca golf ve focus bırı 65 bın dıerı 70 e cıkıyo bısım astra ucuz bıle kalıoo acıkcası sız ne dusunuyosunuz

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 ecoflex cosmo sıparısını verdım sunroof navı camflim anten 60 bınlira??

Fiyatını hakediyor bence  8) hayırlı olsun buarada  :)

engins

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 ecoflex cosmo sıparısını verdım sunroof navı camflim anten 60 bınlira??

tesekkurederım ama bekleme suresı can sıkıcı 3 hafta gecmek bılmez...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun aracınız, bende yaklaşık 15 gün beklemiştim, şimdiden hayırlı olsun.

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engins link' Alıntı:
tesekkurederım ama bekleme suresı can sıkıcı 3 hafta gecmek bılmez...

Ben 6 hafta bekledim  :-[

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun şimdiden :)

engins

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burdakı yorumların bazılarını okudukca acaba pişman olucakmıyım dıye dusunmuyo deılım...herkes bahsedıyoo bı ruzgar sesınden  bugun kendı aracımla temde gıderken kulak verıp dınledım kndı aracım astra clasık 1.3 enjoy 2007 model valla yolun sesıde var ruzgarın sesıde kulak kesılıp dınledıgımde rahatsız oldum bu yenı astrada dahamı kotu yanıı??? vede ses sıstemıne bazı arkadaslar cok yetersız dıye yazmıslar bn anlamıorum 0 km araba alıoruz nasıl olur dandık sıstem koyarlar anlamıs degılım...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engins link' Alıntı:
burdakı yorumların bazılarını okudukca acaba pişman olucakmıyım dıye dusunmuyo deılım...herkes bahsedıyoo bı ruzgar sesınden  bugun kendı aracımla temde gıderken kulak verıp dınledım kndı aracım astra clasık 1.3 enjoy 2007 model valla yolun sesıde var ruzgarın sesıde kulak kesılıp dınledıgımde rahatsız oldum bu yenı astrada dahamı kotu yanıı??? vede ses sıstemıne bazı arkadaslar cok yetersız dıye yazmıslar bn anlamıorum 0 km araba alıoruz nasıl olur dandık sıstem koyarlar anlamıs degılım...
bahsettiğiniz kadar abartılı değil merak etmeyin
imkanınız var ise test edin aracı keşke geçen hafta İstanbul buluşmasına katılsaydınız
bizim araçları test ederdiniz

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rüzgar sesi çok rüzgarlı bir have değilse duyamazsınız yol sesi zaten astra sınıfının en iyi yalıtımına sahip araçlarından biri ne motor ne lastik sesi bu konuda oldukça başarılı bence aracı alırken kesinlikle test edin bunların hepsinin cevabını alırsınız son olarak ses sistemide vasat iyi demek yanlış olur objektif konuşmak lazım

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rüzgar sesini kafaya takmayın 100km den sonra çok hafif duyuyorsunuz oda normal.dışarısı aşırı rüzgarlı değilse hiç duymayabilirsinizde.
aracı alana kadar olan soru işaretleri koltuğa geçip ayağınızı gaz pedalına koyana kadar, ondan sonrası yalan oluyor iyiki aldım diyorsunuz. :)