1.3 ecoflex cosmo sıparısını verdım sunroof navı camflim anten 60 bınlira??

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Ynt: 1.3 ecoflex cosmo sıparısını verdım sunroof navı camflim anten 60 bınlira??

Benden sonra sizde Türkiyede 2.kişi olucaksınız galiba:)
Bir an benim araç satılıkmı diye baktım durdum.Şimdiden hayırlı olsun.Bazı sorunlar oluyor ama araç keyifli.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 ecoflex cosmo sıparısını verdım sunroof navı camflim anten 60 bınlira??

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Bir an benim araç satılıkmı diye baktım durdum.şimdiden hayırlı olsun.Bazı sorunlar oluyor ama araç keyifli.
Reklam yapmayalım lütfen.  011zaa
sende cam filmi eksik kardeşim. :)

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engins link' Alıntı:
bugun kendı aracımla temde gıderken kulak verıp dınledım kndı aracım astra clasık 1.3 enjoy 2007 model valla yolun sesıde var ruzgarın sesıde kulak kesılıp dınledıgımde rahatsız oldum

Bence ayrıntı burada gizli. Kaç senedir kullandığınız aracınızdan bir rahatsızlık duymamışsınız, bugün özellikle dinlediğiniz için rahatsız olduğunuzu söylüyorsunuz. Forumda ne yazık ki onlarca farklı insanın sorununu okumak insanı biraz paranoyak yapabiliyor (tabii aynı zamanda da çok fazla yararlı bilgi ediniyorsunuz), aracınızı çok yakından incelemeye başlıyor ve herşeyi kafaya takıyorsunuz. Ama bu bir süre sonra geçiyor sanırım, en azından bende öyle oldu. Bence kafanıza takmanıza değecek bir şey değil.

engins link' Alıntı:
vede ses sıstemıne bazı arkadaslar cok yetersız dıye yazmıslar bn anlamıorum 0 km araba alıoruz nasıl olur dandık sıstem koyarlar anlamıs degılım...

Herkesin beklentisi farklı olduğu için "yetersiz" değerlendirmesi çok göreceli oluyor. Bende CD500 olduğu için CD400 veya CD600 ile ilgili yorum yapamam, ama CD500 muhteşem bir ses sistemi olmasa da "dandik" demek kesinlikle haksızlık olur. Binlerce dolarlık ses sistemleri ile kıyaslayıp da "dandik" olduğunu söylüyorlarsa, haklı olsalar bile bu anlamlı bir karşılaştırma olmaz.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

tomacco link' Alıntı:
[quote author=bugrakorkmaz link=topic=2747.msg57757#msg57757 date=1321562344]
Bir an benim araç satılıkmı diye baktım durdum.şimdiden hayırlı olsun.Bazı sorunlar oluyor ama araç keyifli.
Reklam yapmayalım lütfen.  011zaa
sende cam filmi eksik kardeşim. :)
[/quote]
:) oda olucak inş.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Bendede 2008 vardı cdtı 4 sene kullandım. Kesınlıkle cok daha ıyı bır araba astra j. Yol tutus  rahatlık yonunden. Ruzgar sesı eskısı gbı yok degıl ama asırıda degıl.. Ses kalıtesı kesınlıkle daha ıyı. Motor olarak eskısıne gore bıraz daha ı
yı . Iyı derken kalkıslar falan. Dıger hızlanmalar aynı..

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum hayırlı olsun yazdıklarınızın hepsi belli bir süre sonra fark bile edilmiyor.Güle güle kullanın  :)