1.3 Dizel'e Yay Taktırmak İsteyenler

• Konuyu başlatan AEE25
  • Başlangıç tarihi
A

AEE25

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 1.3 Dizel'e Yay Taktırmak İsteyenler

Yay, Balık Sırtı Anten ve Egzos Değişim uygulamalarının ortak resmi olarak kabul edebilirsiniz.. :) Anca fırsatım oldu resim çekmek için..

[img=800x582]http://img846.imageshack.us/img846/4295/dsc0560k.jpg[/img]

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

okkk Masallah Masallah :) Araba kızmızı olsa daha güzel olurdu sanki :p

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Kırmızıya kaplatma gibi bir düşüncem hep olmuştur, ama kendime dur diyorum yeter fazla masrafa girmeye gerek yok.. :) Ben astramı böyle de seviyorum..  :-*

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Kırmızıya kaplatma gibi bir düşüncem hep olmuştur, ama kendime dur diyorum yeter fazla masrafa girmeye gerek yok.. :) Ben astramı böyle de seviyorum..  :-*

Allah Kaza bela vermesin harbi çok güzel olmuş :) benimkide söyle yaz sonunda güzel bişi olur  ;)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

BurakyNk link' Alıntı:
Allah Kaza bela vermesin harbi çok güzel olmuş :) benimkide söyle yaz sonunda güzel bişi olur  ;)

Teşekkür ederim Burak, seninde yaptırmayı düşündüğün uygulamaları merak ediyorum, daha doğrusu zevkini merak ediyorum :D

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Teşekkür ederim Burak, seninde yaptırmayı düşündüğün uygulamaları merak ediyorum, daha doğrusu zevkini merak ediyorum :D

benim istediğim ürünler yok burda :)) benim aklımda nasıl olur bilmiyorum ama egsozları ortadan cıkartmak vs vs  :))

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

BurakyNk link' Alıntı:
benim istediğim ürünler yok burda :)) benim aklımda nasıl olur bilmiyorum ama egsozları ortadan cıkartmak vs vs  :))

Düşündüğün egsoz çıkışı vtec tarzı birşey heralde..

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Düşündüğün egsoz çıkışı vtec tarzı birşey heralde..

mini tarzı nasıl olur bilmiyorum  ::) daha önceki arabaya yaptırmayı düşündüm ama fırsat kalmadı satıldı belki buna kısmet olur :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Bence mini tarzı gitmez.. Ama yine de sen bilirsin.. :)
Deneme yanılma yöntemini uygulamalarda biraz masraflı oluyor, kendimden biliyorum :)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Bence mini tarzı gitmez.. Ama yine de sen bilirsin.. :)
Deneme yanılma yöntemini uygulamalarda biraz masraflı oluyor, kendimden biliyorum :)

Yapcaz artik bisiler :)