1.3 Dizel'e Yay Taktırmak İsteyenler

• Konuyu başlatan AEE25
  • Başlangıç tarihi
B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 1.3 Dizel'e Yay Taktırmak İsteyenler

İNŞALLAH GÜZEL OLUR :) bende yaza doğru ufak ufak başlarım :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre hayırlı olsun.  :)

Bende en çok anteni merak ettim.

Fotoğrafları bekliyoruz.  greatt

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

hayırlı olsun resimleri görmek isteriz :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabayı ben bugun gördüm tek eksik kalmış arka tarafa turbo yazısı yapıştırmak ya da astra yazısınıda sökmek.. he bide navigasyon istiyor araba:) geri kalan 10 numara:)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Dün işim gereği Tekirdağ'a gitmem gerektiğinden aracı serviste bıraktım, bu sabah aldım..
Henüz resim çekicek kadar olmadım.. Bugün bir kaç resim çekerim..

Balık sırtı anten için radyo çekiminde %30 gibi bir düşüklük söz konusu o'da kapalı alanlara girdiğinizde, istanbuk içinde herhangi bir sıkıntı yok şuanlık..

Yalnız araca yay taktık ama ofisin garajına giremiyorum, buna bir çözüm bulmaya çalışsam iyi olacak.. :)

Bu arada tanıştığımıza memnun oldum Gökhan, aynı anda 556655 isimli üyemizle de bugün tanıştım, sanırım o'da birşeyler yapmak istiyor.. :)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Dün işim gereği Tekirdağ'a gitmem gerektiğinden aracı serviste bıraktım, bu sabah aldım..
Henüz resim çekicek kadar olmadım.. Bugün bir kaç resim çekerim..

Balık sırtı anten için radyo çekiminde %30 gibi bir düşüklük söz konusu o'da kapalı alanlara girdiğinizde, istanbuk içinde herhangi bir sıkıntı yok şuanlık..

Yalnız araca yay taktık ama ofisin garajına giremiyorum, buna bir çözüm bulmaya çalışsam iyi olacak.. :)

Bu arada tanıştığımıza memnun oldum Gökhan, aynı anda 556655 isimli üyemizle de bugün tanıştım, sanırım o'da birşeyler yapmak istiyor.. :)

resimleri görelim :)

bende odakta gördüm 3.250 fiyatı olan yaydan taktırmak istiyorum.

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Resimleri akşam eklerim Burak.. :)

Sana verilen fiyat KW - Astra J Coilover V2'nin fiyatı.. Odak Tarık; "sen bir şekilde taktırıcaksın Coilover'ı ama V1 ama V2" diye her seferinde söylüyor ama bana biraz yüksek geldi fiyatı..

YiğiT3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yakışır.. devam et modifiyeye =)
AEE25 link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
Aracımı bu sabah itibari ile Odak Garage'a bırakmış bulunmaktayım.. Araca Egzost, Yay, Balık Sırtı anten montajı yapılacaktır.. (Mevcut egzoslarda eğiklik olduğundan yenisi ile değiştirilecek)
Bazı arkadaşlar Dizellere yay bulma konusunda sıkıntı çekiyorlardı, bu konuyu da yay arayan arkadaşlara yardımcı olmak adına açıyorum..

Aracı saat 2 gibi teslim alıcam, teslim aldıktan sonra resim ve ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşırım.. Şimdilik beklemedeyim.. :)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Resimleri akşam eklerim Burak.. :)

Sana verilen fiyat KW - Astra J Coilover V2'nin fiyatı.. Odak Tarık; "sen bir şekilde taktırıcaksın Coilover'ı ama V1 ama V2" diye her seferinde söylüyor ama bana biraz yüksek geldi fiyatı..

başka yerde temin edebilsek nerde taktırırız bir bilgin varmı

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Sağlam olsun diye Odakta taktırabilirsin belki, Tarıkla konuşman lazım ama olmadı Maslak Oto Sanayi'ye gidiceksin.. ;)