1.3 cdti 90 hp Corsa D Sport'ta Chip Box

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
box için nasıl bi montaj? zaten soket değil mi?

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Box'ı arkadaşınız kullandığına göre biliyorsunuz nasıl bişey olduğunu. Yani aynı şeyden bahsediyoruz. Bağlantı şeklini bilmiyorum gördünüzmü ama ben defalarca söküp taktım chip box'ı. Montajı kolay; motor kapağını kaldır doğru kabloyu seç (Arabanın üstündeki orjinal Ecu'dan enjektörlere giden kablo) arasına T kablo takıp beyni karıştır. Box'ı ısı görmeyecek bi yere sabitle. Kaputu kapat, deneme sürüşüne çık herşey yolundaysa arabanın keyfini çıkar:) en önemli kısmı da ASLA KAÇAK/BOZUK MAZOT KULLANMA! Mazotu aldığın yer sabit ve temiz olduğundan emin olduğun bi yer olsun... Temiz akaryakıt satmayı tercih eden akaryakıt istasyonu kalmadı gibi ama olsun...

Kısacası bu kadar kolay bi montaja 50-100ytl para vermeye deymez benim bahsetmek istediğim... 15dk almıyor neredeyse bunu yapmak

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Kaliteli box lar aracını 108 hp lere çıkartır..daha fazlası çok fazla duman demek..

90 hp 1.3 motorlalrda boxlar bi miktar duman attırıyorlar..bunun önüne gücü 103 hp lere düşürerek geçilebiliyor..

Chiptuning in fiyatı kaliteli boxlardan daha ucuz ve daha fazla performans sunuyor..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ali Can bilgiler 10 numara olmuş.Ben montaja 50-100 isterler gibi anladım.
Bizdeki boxın montaj kablosuda gelmişti yanında.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali Can bilgiler 10 numara olmuş.Ben montaja 50-100 isterler gibi anladım.
Bizdeki boxın montaj kablosuda gelmişti yanında.

Oktay abi zaten kablo çıkıyo içinden ama bağlatıpta işçilik diye 50-100tl falan para veren çok kişi gördüm malesef. Onlardan biri bendim zamanında 40 milyon gibi bi para vermiştim montaja ama ben 1 kere verdim sonra ne verdim nede verdirttim:D Bu arada Puntoda box kullanan Engin abimi?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Engin in punto evet.Hafta sonu gördün gerçi:D
Ben mesajı yeni görüp cevaplıyorum.