ZİNCİRLERİMİ KIRDIM VE LPG TAKTIRDIM

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: ZİNCİRLERİMİ KIRDIM VE LPG TAKTIRDIM

Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah şifa versin inşallah.

LPG'nizde hayırlı olsun, inşallah sıkıntısızca ve ekonomik bir şekilde uzun süre kullanırsınız.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.Umarım lpg de sıkıntı çıkarmaz.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Aynı subap olduğu söyleniyor fakat, hem 1.6 Atmosferik eski bir motor ve iyi biliniyor, hem de 1.4T motorların 140 HP'yi yakalamak için sıkıştırma oranı çok yüksek. Bu sıkıştırma olayından dolayı subapları daha erken erittiği söyleniyor.

İyi akşamlar.

Hocam bu yazdıklarınızla yanlış bir on yargı oluşturuyorsunuz.LPG 1.6 ya nekadar uyumsuzsa  1.4 e de okadar uyumsuzdur .1.4 motor 140bg güce turbo yla ulaşıyor  .motor aynı subablarimizda aynı .

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
֖ncelikle konuyu açarken bile birkaç kez düşündüm çünkü lpg hiç mi hiç istemediğim bir eklenti idi ve forumda bir çok kez olumsuz görüş bildirdim bununla ilgili... Ama son zamanlarda ailemizin küçük bireyi ciddi bir hastalığa yakalandı , aylık yaklaşık 1500 km yol yapmak zorunda kaldım ve durum süreklilik arz ediyor... 2 ay dayandım bu duruma ... Gözümü karartıp brc my-11 i taktırdım, pipolu sistem.. İnşallah sorunsuz binenlerden olurum.. İlk izlenimim benzinle arasında fark olmadığı gidişat olarak .. Zaman ne gösterir bilinmez.. Buradan detayları paylaşırım. steeringwheel

Bu arada lpg konusuna çok yabancıyım dikkat etmem gereken konularda bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Sen de mi Burutus  012uhu.. Koca alemde bir sen bir ben kalmıştık LPG ye karşı olan. Kaldım tek başıma.  Büyük konuşmak olarak düşünmeyin ama bir gün LPG taktiracak duruma geldiğimde aracımı satacağım. Evet araç benzin yakıyor ama alırken de bu aracın ne yaktığını biliyordum. Evet ben az kullaniyorum, az km yapıyorum,  ayda 500 bilemedin 600 km. Dolayısıyla lpg yaptırmayı düşünmüyorum.  Ayda 1500 km  oldukça fazla, sen de haklısın ne diyeyim  047shakee

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sen de mi Burutus  012uhu.. Koca alemde bir sen bir ben kalmıştık LPG ye karşı olan. Kaldım tek başıma.  Büyük konuşmak olarak düşünmeyin ama bir gün LPG taktiracak duruma geldiğimde aracımı satacağım. Evet araç benzin yakıyor ama alırken de bu aracın ne yaktığını biliyordum. Evet ben az kullaniyorum, az km yapıyorum,  ayda 500 bilemedin 600 km. Dolayısıyla lpg yaptırmayı düşünmüyorum.  Ayda 1500 km  oldukça fazla, sen de haklısın ne diyeyim  047shakee
harunhoca bende size katılıyorum..
elimden geldiği kadar lpgtakdırmayı düşünmüyorum..

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi dilekleriniz için hepinize  thnxx 

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acil sifalar diliyorum. Cok gecmis olsun. Lpg konusuna gelunce de dogru yolu bulmussunuz.. :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desmicare link' Alıntı:
Acil sifalar diliyorum. Cok gecmis olsun. Lpg konusuna gelunce de dogru yolu bulmussunuz.. :)
Doğru Yol ve LPG  exclaim

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam herkesin düşüncesi farklı olabilir ben boyle dusunuyorum diye.. bu sekilde bir ifade hoş degil bence.. ki egitimcisiniz sanirim.. saygilar...!!!!