zenon Sis Farı

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımda sis farı yok zenon sis farı taktırmak düşüncesindeyim ne gibi artı ve eksileri olur.Tesisatı varmı yokmu bilmiyorum ama aracın sağ alt tarafına eğilip baktığımda boşta duran bir soketli kablo gördüm. yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Faydası yok, zararı bol bol küfür yersiniz. Sis farı açıyorsun üstüne birde xenon.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içinden nasıl geçerse...sis farı göz çıkarmaz max aydınlattığı 4.5-5 metre...görüntü olarak güzel ama yağmur çamurda pek bi özelliği olmaz xenon un...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerek yok , gerek yok , gerek yok

Sis farına xenon da ne oluyor ? Benim eski 307 de sis farı yoktu makyajsız kasa olduğu için 5 yıl öyle gezdim kimsede arabanda sis farı yok ondan kötü duruyor demedi herkes hayranlıkla bakıyordu , bırak sis farsız gez ne olmuş ben daha yeni corsamda kullanmaya başladım sis farlarını şimdi gece + gündüz sürekli açık ön sisler :D

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) evet kesinlikle göz alıyor sadece yağmur ve sisli havalarda kullanmak amaçlı birde görüntü olarak güzel duruyor hoşuma gidiyor. orjinal yani sarı olarak taktırsam daha iyi olur sanırım.
Tesisatı çekili ise aracın iç tarafında düğmenın konacağı yerde de kablosu varmıdır yani ben orayı açtırdığım zaman kablosu önümüze çıkacakmı? bu durumda sadece sis ve düğmesini almak yeterli oluyormu?

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın içinde tuşların yeri vardır diye tahmin ediyorum tesisatı çekmekte çok büyük sorun değil..fakat normal sis taktırın xenon taktıracaksanızda geceleri yakmayın...benim aracımda sis var daha ben kullandığımı hatırlamıyorum...pek nadirdir oda şehir içinde gündüzleri gezerken canım sıkılırsa açarım o kadar...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zenon yerine orjinal sisler taktıracağım bunun daha çok faydası olacak. yorumlar için herkeze teşekkürler :)