Zayıflama Çayları

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi diyeceksiniz ki bütün cisn konular senden çıkıyo.Çıkıyo da forum ortamında bu konular ancak tartışılıyo :) Şurada yorum yapan insan sayısını toplasan yolda bulamazsın.En azından birilerinin doğru yada yanlış bir fikri bilgisi oluyo paylaşıyo.

Arkadaşlar bu african mango zayıflama çayı birde aşağıda vereceğim linkteki çay var.Bunları kullanan kullananı bilen bilgisi olan varsa faydası veya zarrı konusunda bilgisini paylaşırsa sevinirim.Kendim için soruyorum başkası için değil.

http://www.9luzayiflamacayi.com/siparis

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür zayıflama çayları gerçekten de zayıflatma etkisine sahip, mesela hörbılayf :D Gerçekten zayıflatıyor ancak istediğiniz kilolara ulaştığınızda çayı bırakıyorsunuz ve başladığınız noktadan çok uzakta oluyorsunuz, dengeniz bozuluyor. Günde 3 fincan bildiğimi yeşil çay içip her kahvaltıda en az 1 yumurta yerseniz, akşam yemeklerinde ekmeği az salatayı bol tüketirseniz ve gece atıştırma yapmazsanız vücudunuz yağ bağlamaz. Ben günde 10 yumurta tüketerek 4-5 ay içinde 25 kilo verdim, sabah kahvaltısında da süt+yulaf yedim. Çay konusundan saptık ama her şekilde kilo vermeye gidiyor :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İnternette satılan bu tür ürünleri kullanmadım, çevremde kullanan da yok, basında zaman zaman bu ürünler hakkında olumsuz şeyler çıktığı için güvensizlik duymamız son derece normal. Geçen akşam bitkilere meraklı olan bir komşumuz biberiye bitkisinden yapılan çayın zayıflamaya olan faydasından bahsetti. İstersen konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirim.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternette satılan bu tür ürünleri kullanmadım, çevremde kullanan da yok, basında zaman zaman bu ürünler hakkında olumsuz şeyler çıktığı için güvensizlik duymamız son derece normal. Geçen akşam bitkilere meraklı olan bir komşumuz biberiye bitkisinden yapılan çayın zayıflamaya olan faydasından bahsetti. İstersen konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirim.

http://www.azveoz.net/biberiye-cayinin-faydalari-518.html

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bunlar bana sacma gelıyor.. cay corbadır..
karatay dıyetı var onu uyguladım ama gercektn uyguladım seker tuz ekmek yok deıdklerını yedım yaklasık 13 15 gunde 8 9 kılo verdım ve gercektende karnım acıkmıyordu sadece ogun gecmesın dıye yıyordum..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
En güzel yöntem boğazına sahip olacaksın ve spor yapacaksın ya değilse vücuda dışarıdan ne verirsen içine bir o kadar zarar açar. Kilo olayı da başlıca derdimiz ama yemek de pek güzel oluyor :D

musti_66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar bir baharatçı olarak bu dokuzlu zayıflama çayından bende satıyorum ama herşeyden önce ekmek azaltılmalı sonra bunlar kullanılmalı yoksa fazla bi sonuç alamazsınız

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzel yöntem boğazına sahip olacaksın ve spor yapacaksın ya değilse vücuda dışarıdan ne verirsen içine bir o kadar zarar açar. Kilo olayı da başlıca derdimiz ama yemek de pek güzel oluyor :D
nadır abı zaten o dıyettede aynen bu one alınmıs az yıyıp tok tuturuyor zararlı seyler yenılmıyor gercektende gece uyurken bıle rahatlıyor ınsan..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mustafa sorma şimdi dairenin yemek listesine baktım da aklımdan isterken geçmeye başladı gel de kilo ver :D

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa sorma şimdi dairenin yemek listesine baktım da aklımdan isterken geçmeye başladı gel de kilo ver :D
abı zaten hep o guzel gorunen yemekler bu hale getırıyo bızı :)