zafira yol bilgisayarı

drayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,

Arabayı kullandıkça bişeyler sorma ihtiyacı hissediyorum. Direksiyonun üstündeki yol bilgisayarını kumanda etmeye yarayan aparat bazen takılıyor sanırım, yani çevirdiğimde ekrandaki gösterge sabit kalıyor örneğin menzili gösteriyorsa diğer değerlere geçmiyor. Daha sonrasında nasıl oluyor bilmiyorum çalışıyor ancak sonra yine takılıyor yani düğmeyi çeviriyorum ama gösterge değişmiyor ya da ben farketmeden bir şey yapıyorum ve takıldığını düşünüyorum. Yeni opelciyim cahilliğime verin :eek: ama benim bilmediğim o an için gösterdiği değeri kitleyen bir şey mi var yoksa bu düğmede mi bir bozukluk var. Bana bir temassızlık var gibi geldi, sizin başınıza geldi mi böyle bir şey?

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim eski Zafira da da benzer sorunlar oluyordu. düğme bazen basmıyordu. biraz sert vurunca parmakla, 2-3 adım birden atlıyordu. Sanırım içerde bi temassızlık oluyor, ya da düğmenin tırnağı takılıyordu.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon cevirik konumdayken düğmelere basmıyorsunuzdur umarım:)

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sisleride kontrol edin bizim sisler fazla ısındığından dolayı çatlamışdı aynı sorun belki sizdede vardır...garantiden değişiyor...

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) nasıl bir malzeme kullanıyorlar anlamak güç