Yönetimi Tebrik Ediyorum!

• Konuyu başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem öyle bu sitenin adı opelim.net opelden başka sey konusmak ve yayınlamak tamamen yasaklansın.
yok öle konu sectim pikaçu bunu konuş izin verdim pikaçu, iznim dışında konuşursan seni seçtim pikaçu muhabbeti...

kesanlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyasetin girmediği hiç bir alan yok. arabamıza koyduğumuz benzini bile hesap ederken işin içine siyaset giriyor.. arabamızın fiyatında siyaset giriyor. siyaset konuşmadan çoğu konu yarım kalır aslında.

burda bence yönetime düşen görev; online süresi yüksek güvenilen bir kişinin siyasi konularda moderatör olması ve içine siyaset karışan konularda saygısızlık içeren yada karşı tarafı rencide eden mesajların editlenip kullanıcının uyarılmasını sağlamak. yoksa siyasi konuların mutlaka kötüye bağlanması gerekmiyor. siyasi konularda tüm sorun kişilerin birbirlerinin düşüncelerini anlayamaması yada saygı göstermemesinden kaynaklanıyor. bunuda moderatörler engellerse bu gibi konular gayet güzel sonuçlanabilir diye düşünüyorum.

tabii ki benimkisi bir öneri.. takdir yönetimindir;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kitlenen konuda da baska konularda da siyaset yapılabilir siyaseti ve eleştiriyi ülkesinde beyni biraz olsun çalışan,gündemi ve yaşamın kendisini takip eden herkesin yapması gayet doğal siyaset yapmak farklı şey,partizanlık yapmak farklı şey benzine hergün zam geliyor diye eleştiri konusu olsa birisi çıkıp mevcut iktidarı savunabiliyor,sabah mersinli çiftçi isyan ediyordu şimdi onun konusu açılsa biri çıkar belki utanmadan ananızı da alın gidin der :D hangi ideolojik görüşte olursan ol,hangi parti taraftarı olursan ol eleştiriye ve karşıt fikre saygılı ol,kendi öz eleştirini yapabilme erdemine sahip ol kafii,yoksa hükümetler gelir gider ahmet gelir mehmet gider a parti gönderirlir b parti gelir kısaca hepsi gider vatandaş kalır bir fikir beyan ediyorsun yarı yasında cocuk sana cahil diyor el insaf sen daha ortalarda yokken cahil dediğin adam askerlik yapıyordu,oy kullanıyordu kısaca kraldan cok kralcı olmamak lazım zaten herkes ektiğini biçer sonuç da ortada ha a olmus ha be benım belım bukuk mu ben ona bakarım ustelik zamanında sıyası suclardan bınlerce kısı haksız yere cezaevlerıne gırmıs, burada yazı yazıp akabinde uyarı almak cok da önemli olmasa gerek, zira yönetim de zorda kalmamak adına önlemini alıyor,sonucta site sahiplerinin de bizim farkında olmadığımız yasal sorumlulukları vardır muhakka, herkesin herkese saygısı,sevgisi olmalı son zamanlarda ATATÜRK karşıtı bir zihniyeti, bir nesli yetiştirdiler, ben sahsım adına onlarla aynı paylasım platformunda olmakdan,aynı havayı solumaktan dahi zul duyarım,bırakın konusup tartısmayı...

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kitlenen konuda da baska konularda da siyaset yapılabilir siyaseti ve eleştiriyi ülkesinde beyni biraz olsun çalışan,gündemi ve yaşamın kendisini takip eden herkesin yapması gayet doğal siyaset yapmak farklı şey,partizanlık yapmak farklı şey benzine hergün zam geliyor diye eleştiri konusu olsa birisi çıkıp mevcut iktidarı savunabiliyor,sabah mersinli çiftçi isyan ediyordu şimdi onun konusu açılsa biri çıkar belki utanmadan ananızı da alın gidin der :D hangi ideolojik görüşte olursan ol,hangi parti taraftarı olursan ol eleştiriye ve karşıt fikre saygılı ol,kendi öz eleştirini yapabilme erdemine sahip ol kafii,yoksa hükümetler gelir gider ahmet gelir mehmet gider a parti gönderirlir b parti gelir kısaca hepsi gider vatandaş kalır bir fikir beyan ediyorsun yarı yasında cocuk sana cahil diyor el insaf sen daha ortalarda yokken cahil dediğin adam askerlik yapıyordu,oy kullanıyordu kısaca kraldan cok kralcı olmamak lazım zaten herkes ektiğini biçer sonuç da ortada ha a olmus ha be benım belım bukuk mu ben ona bakarım ustelik zamanında sıyası suclardan bınlerce kısı haksız yere cezaevlerıne gırmıs, burada yazı yazıp akabinde uyarı almak cok da önemli olmasa gerek, zira yönetim de zorda kalmamak adına önlemini alıyor,sonucta site sahiplerinin de bizim farkında olmadığımız yasal sorumlulukları vardır muhakka, herkesin herkese saygısı,sevgisi olmalı son zamanlarda ATATÜRK karşıtı bir zihniyeti, bir nesli yetiştirdiler, ben sahsım adına onlarla aynı paylasım platformunda olmakdan,aynı havayı solumaktan dahi zul duyarım,bırakın konusup tartısmayı...
Hem fikiriz abicim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:alkis::alkis::alkis: (Cengiz kusura bakma, mesajındaki en can alıcı noktaları vurgulamak için renklendirmeler yaptım yanlış anlaşılma olmasın diğer satırlarında çok önemli.)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol Deniz, hemfikir olmasak da dostuz zaten...önemli olan da bu

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuç ne abi gene aynı yazdım yukarda,
birileri kızmasın diye başka birileri mağdur oluyor.
ya işte orta yolu bulmak lazım,kimseyi kırmadan ,üzmeden fikirlerimizi beyan etsek kafi,tartışmaya girmek,insanları üzmek kimseye birşey kazandırmaz mümkün mertebe dikkatli olmak lazım...fikir beyanlarında kati sonuç olmaz zaten
matematik değil ki bu herkesin doğrusu,çıkaracağı sonucu kişiye özel olur fazla da kasmamak lazım kısaca...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kullandığımız ifadeleri iyi seçmemiz lazım. Buradaki ifadelerimiz yazılı, yani daha sonra inkar etmek şansımız fazla yok. Sevmediğimiz bir kişi için "bu adam hırsız" demek başkadır, "bu adamın dürüstlüğünden şüphe ediyorum" demek başkadır. İlk ifadede tanık olduğumuz bir eylemin sonucu olarak ortada direk bir suçlama var, diğerinde ise şüphelenme durumu var.