YOK BÖYLE BİRŞEY YA

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: YOK BÖYLE BİRŞEY YA

Dediğim gibi bi an herşey normalken 2 viteste 24 km felan geçemedim devir saati düşüktü bağırmıyodu araba gaza basıyodum gitmiyodu sonra aracı park ettim foruma felan girdim dedim tekrar çalıştırayım sonra bi sıkıntı yoktu

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benzeri bir sorunu aracım henuz 300 kmdeyken bende yasadım. Oksijen sensorum değişti. Ama benim aracta once servis ışığı ardından da DPF ikazı yanıp sonmeye baslamıştı. Servise gidip, arıza kayıtlarına baktırabilirsiniz..

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de böyle bir sorun yasadım aracım 2 bin devire zor yaklaşıyordu benim turbo hortumum patlamıştı bu sorununda cok olduğunu duymuştum yolda giderken patladığı için ben sesi duydum sizdede böyle bişey olmuş olabilir yada delik olabilir

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Sorun kendiliğinden düzeldi, diyor arkadaşımız turbo'da sorun veya hortumunda yırtık, patlak, çatlak kendiliğinden düzelmez ama en kısa zamanda mutlaka servise gösterin sorun düzeldi diye akışına bırakmayın.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sorun yakıtta olabilir bu arızanın benzerini babamın doblosunda yaşadım araça gaz yemiyor gitmiyordu daha sonra tanıdık ustaya götürdüm mozot filtremi söktü su birikmiş soğuktan şişmiş filtre nasıl oluyor anlamdım filtre daha 2500 km kullanılmıştı demekki kalitesiz filtre kullanmışlar pislik felan geincede aynı oluyormuş sonuçta 1.3 multijet motorla sizinki benzer motorlar birde filtrenize baktırın bence