Yok artık daha neler!!

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'da yaşayanlara Allah sabır versin hayat zor her yer kalabalık her türlü her olay var ve gün geçtikçe daha kötü bir hal alıyor :(

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz birde 3. köprü yapılınca görün İstanbulun halini.3. köprünün yapılacağı yerde şu an fazla yerleşim yok ancak köprü yapımı başlar başlamaz oradaki arsalar onlarca kat değerlenecek sonucunda yine statü göstergesi olan villalar vs alınacak.nüfus %30 artar heralde.işte o zaman sonumuz gelir diye düşünüyorum...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
once toplu tasıma da devrım yapsınlar. sonra para kazanmanın yollarına baksınlar.

Osmanlı1299

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ilmedavet.com
maddi açıdan elbette zor olacaktır ama belki bugün belki yarın ama birgün mutlaka böyle bir uygulamaya ihtiyaç duyulacaktır.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küfür etmek yasaktı dimi Forumda :D

Şaka bir yana mecburiyetten vede benzinin pahalılaşmasından dolayı Haftanın 4 günü Beylikdüzü-Sarıyer hattında en az 3 bazen 4 vesait kullanıyorum. Rotam şu şekilde;

Sarıyer(minibüs)-Levent(Metro)-Mecidiyeköy(Ekspres)-B.düzü
Sarıyer(minibüs)-Zincirlikuyu(Metrobüs)-Avcılar(Otobüs)-B.düzü

sizce bu rotada 4 gün seyahat :D Eden biri olarak toplu taşımaya imrendirmek ne açıdan yararlı olur. Millet metroda,metrobüste tabiri caizse akraba oluyor, balık istifi gibi gidiyor. Ben yine iyiyim bir yönde ayakta kalmıyorum sürekli oturuyorum koltukta ama ya ara duraklarda binen insanların günahı ne? Toplu taşıma derken biraz düşünmek lazım, Hergün Edirnekapı garajında yatan binlerce metrobüs varken yüzlerce insanın tek metrobüse doluşması insana gerçekten koyuyor.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Londradaki modeli uygulayabilmen için önce Londradaki gibi bir metro ağı, toplu taışıma çözümü sunman lazım, o saatten sonra insanları toplu taşımaya özendirmek için böyle bir projeye imza atarsın. 4 duraklı metro istasyonuyla böyle bi halt yerlerse o dandirik 20 yaşındaki belediye otobüsleri de bozulunca ne yaparlar onu çok merak ediyorum. yesyeni metrobüsler bozuluyor da insanlar ne hallere düşüyor, görüyoruz televizyonda...!

tabi toplu taşımayı geliştirdikten sonra sistem getirilmiş.

demiştim zaten. 80 milyar gibi bi rakam ayrılmış bu proje için londrada, alınan otobüsler de özellikle çevreci modeller olmuş, hidrjoen yakıtlı.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafiğin çözümü insanları bu şekilde bezdirerek trafiğe çıkmalarına engel olmak olmamalı bence. Toplu taşımayı güzel bir hale getirseler zaten insanlar kendileri geçerler toplu taşımaya. Benzin fiyatlarından dolayı ben okula gidip gelirken bahçede yatan arabanın önünden geçip ağzına kadar dolu minibüste kendime yer bulmaya çalışıyorum. Şu an düşüncem lpg yada dizel bir araba alıp arabayla gidip gelmek. Toplu taşımada üst üste gideceğime arabayla giderim.