yine kaza!

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yine kaza!

Gecmis olsun
Çamurluk yapilir komplede boyanir

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
ikinizede büyük geçmiş olsun çamurluk komple boya yapılır yanlız kontür çizgisi denilen kıvrımlı yerden göçmüş bir ihtimal servis değişim yapalım diye teklif edebilir.

+1

Geçmiş olsun ön çamurluk için endişelenmeyin arka çamurluk gibi kesilerek çıkartılmadığından ciddi bir değer kaybı yaşamazsınız, düzeltilme yoluna gidilirse kıvrımlı kısımlarda hattı tutturabilmek için fazlaca macun kullanacaklardır ben şahsen ön çamurluğun değiştirilmesinden yana olurdum. 

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çamurluğu değiştirin kesinlikle çünkü kesme işlemi olmayacağı için değer kaybı olmaz ve geçmiş olsun.

airforces

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle geçmiş olsun!uzun zamandan beri ilk defa aranızdayım.aracınızı görünce bir an 3 ay önceki kendi arabama bakıyorum sandım.birebir aynı.eksper her ikisine de tamir vermişti ben kabul etmeyip degişim için bastırdım ve degişti.kesinlikle düzeltme ve macun yaptırmayın.ilerde zararını görebilirsiniz.daha önceki aracımda yaşadım.çamurluğun üstündeki ince hatları macunu doldurarak veriyorlar.ve en küçük darbede veya taş atmasında igrenç bir hal alıyor.yinede karar sizin bu benim şahsi fikrim.

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Omer bey gecmis olsun,camurluk kordon bolumleri ezik duzeltmek zor olabilir degisirse daha iyi olur dusuncesindeyim onemli olan tampon ayaklari kirikmi yoksa yerindenmi cikti ve onemlisi o aracin rot ayari yapilmasi gerekiyor hangi servisi dusunuyorsun dosya acildiktan sonra exper 3 gunluk arac verebilir yardimci olabilecegim durum olursa sevinirim odak tarik

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

airforces link' Alıntı:
öncelikle geçmiş olsun!uzun zamandan beri ilk defa aranızdayım.aracınızı görünce bir an 3 ay önceki kendi arabama bakıyorum sandım.birebir aynı.eksper her ikisine de tamir vermişti ben kabul etmeyip degişim için bastırdım ve degişti.kesinlikle düzeltme ve macun yaptırmayın.ilerde zararını görebilirsiniz.daha önceki aracımda yaşadım.çamurluğun üstündeki ince hatları macunu doldurarak veriyorlar.ve en küçük darbede veya taş atmasında igrenç bir hal alıyor.yinede karar sizin bu benim şahsi fikrim.

ben tamiri düşünüyodum ama sizin bu sözlerinizden sonra aklım karıştı açıkcası 032questn

tunc link' Alıntı:
Omer bey gecmis olsun,camurluk kordon bolumleri ezik duzeltmek zor olabilir degisirse daha iyi olur dusuncesindeyim onemli olan tampon ayaklari kirikmi yoksa yerindenmi cikti ve onemlisi o aracin rot ayari yapilmasi gerekiyor hangi servisi dusunuyorsun dosya acildiktan sonra exper 3 gunluk arac verebilir yardimci olabilecegim durum olursa sevinirim odak tarik

teşekkürler Tarık Bey. araç dünden beri van doğu otomotivde yarın bakacaklar. ama ben kaskoyu devreye sokmayacam karşı taraf suçu tamamen üstlendi onun sigortası yaptıracak. yine de araç veriyolar mı?
ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buyuk gecmis olsun :(
Camurlugun degisimini gerektirecek bi hasar gozukmuyor aslinda,usta eller bence bu isi cozer.otoking/ottozenith tarzi profesyonel yerlere gotururseniz iyi olur diye dusunuyorum.tekrar buyuk gecmis olsun