Yine garanti

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda benimde akum bitti :)

Garantiden degisenler listesine turbo hortumu, sol on kapi komple doseme degisimi, sofor koltugu degisiminden sonra akuyu de ekledik.. Orjinali 80 amper olan akunun yenisi serviste hazirda bulunmadigi icin siparis verildi. Carsamba yada persembe gunune kadar gelmis olacak.

Eskiden sifir araclarda kullanilan akuler neredeyse 7~8 yil sorunsuz calisirdi. Simdi hangi markaya bakarsaniz bakin stok akulerin omru 2 yili gecmiyor. After market akuler bile orjinallerden daha dayanikli. Neyseki kiş baslamadan bitmis olmasi sevindirici.

Eger araclarinizda fabrikasyon akunuz varsa kisa girmeden once harici bir sarj unitesinde 7~8 saat sarjda bekletmenizi oneririm.  

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yine garanti

2003 model Corsa C 1.7 vardı bende Astradan önce. Arabayı satmadan 1 ay önce bitmişti akü. 2013 yılında.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizler yine iyisiniz ben aracı 2013 martta aldım 2013 aralık da bitti garantiden değiştirdim :D

not: yaşadığım iklim bu süreyi hayli kısalttı

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Kapı döşemesini nasıl garantiden yaptırdınız. Kapının döşemesinde ne sorunu vardi acaba ?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Paramedic link' Alıntı:
Kapı döşemesini nasıl garantiden yaptırdınız. Kapının döşemesinde ne sorunu vardi acaba ?

tutamaçlarda soyulmalar varsa onlarda garantiye giriyor bilginize değiştiren arkadaşlar olmuştu

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir yılda akü bitmesi... ben sansliymisim 2.yil bittikten sonra bitmişti.  Hayır cok sansizmisim garanti bitmisti

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

talha batu link' Alıntı:
Bir yılda akü bitmesi... ben sansliymisim 2.yil bittikten sonra bitmişti.  Hayır cok sansizmisim garanti bitmisti
Dün sirket aracimin aküsunu degistirdik. 2008 corolla ustunden orjinal akü cikti.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Cosmo link' Alıntı:
Sonunda benimde akum bitti :)

Garantiden degisenler listesine turbo hortumu, sol on kapi komple doseme degisimi, sofor koltugu degisiminden sonra akuyu de ekledik.. Orjinali 80 amper olan akunun yenisi serviste hazirda bulunmadigi icin siparis verildi. Carsamba yada persembe gunune kadar gelmis olacak.

Eskiden sifir araclarda kullanilan akuler neredeyse 7~8 yil sorunsuz calisirdi. Simdi hangi markaya bakarsaniz bakin stok akulerin omru 2 yili gecmiyor. After market akuler bile orjinallerden daha dayanikli. Neyseki kiş baslamadan bitmis olmasi sevindirici.

Eger araclarinizda fabrikasyon akunuz varsa kisa girmeden once harici bir sarj unitesinde 7~8 saat sarjda bekletmenizi oneririm. 

֜stat hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun. Akünün bitmesinin başka sebebi olabilir mi? Araçta extra sistem falan var mı? Daha 1 yaşında araba yahu :-/