Yine Acemi şöförler yine Kaza

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yine Acemi şöförler yine Kaza

different link' Alıntı:
Aynı noktaya aynı şekilde benim aracımada vurmuşlardı.Hatta sizinkinden daha kötüydü.Ankara şaşmazda bi ustaya vakumlattım biraz düzeltti ama içime sinmedi.İstanbulda sadece göçük işleriyle uğraşan bir yere götürdüm yuzde 90 oranında düzelttiler.Güneş falan vurursa ve yandan dikkatli bakılırsa biraz belli oluyor.Yerini bilmeyen anlayamaz :)

Ankarada Alim ustayı çok övüyorlar ama bi keresinde avuç içi kadar bir göçüğe 250 tl istemişti benden, bi dahada uğramadım.

Yorumlar için öncelikle teşekkürler herkese.

Ya değer kaybı için dava açıyım da, adam da tanıdık çıktı. Gidip şimdi nasıl diyim abi sana dava açıyorum diye. Ne kadar tutarsa karşılarım dedi. Cumartesi önerilen yerleri sırayla gezicem, artık ona göre kararımı veririm artık.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Çok geçmiş olsun.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Alim ustaya gidilir gidilmesine ama dolu hasarlı araçları yapmakla meşgul suan kendisi. Ağzından da ufak bir rakam çıkmaz. Geçmiş olsun.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeş geçmiş olsun aynı yer benimde olmuştu kaskodan 400tl ye yaptırdım ve mükkemmel oldu ankara şaşmazda yaptırdım istersen numarasını verebilirim çok güzel yapıyor usta..