Yıllık Bakım Çetaş ?

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar gün geldi çattı aracım 10.000 km de ancak 1 yılı doldurması sebebiyle yıllık bakıma sokacağım. Büyükçekmecede oturmam ve Avrupa ve Erdemirlerden snefret etmem sebebiyle Çetaşa götürme düşüncesi içerisindeyim.Daha önceden Çetaşa götüren ve bir bilgisi olan arkadaş varmı . Ayrıca 420 TL olarak en uygun fiyatı onlar verdi .

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yıllık Bakım Çetaş ?

Eger yolun opel odak a duserse hem tanisir hemde yardimci olurum diye dusunuyorum gfb li tunc

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede çetaşa gitme Tarık abiye bir uğra hem ilgi hemde indirim yönünden sana yardımcı olacaktır.İlave çaylar ve yemek Tarık abidendir.Yanlız ayna altı led konusunda aynı şeyi söyliyemiyeceğim. ;D

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc link' Alıntı:
Eger yolun opel odak a duserse hem tanisir hemde yardimci olurum diye dusunuyorum gfb li tunc

Ok Abi eğer garantisini verirsen gelirim niye gelmiyim..Sonuçta herkes sizden memnun.Ancak bi iki sorunum (Yol ve rüzgar sesini içeri alma  , Silecekden ses çıkması vs.) daha var.Eğer bu ve fiyat konusunda yardımcı olrum diyosan direk ևetaşla falan uğraşmiyim.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc link' Alıntı:
Tarık abi 23 kasım cuma gunü sabahtan aracı getireceğim 15000 km bakımı için uygun mü acaba 

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Tarık abi 23 kasım cuma gunü sabahtan aracı getireceğim 15000 km bakımı için uygun mü acaba 

Bakıma gittinmi deneyimlerini ve fiyatı bizimle paylaşırmısın
Neler yaptılar
Birde aracının modeli dizelmi

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çetaşa gitme sakın , biliyorsun arkadaşa araba aldık ordan bugun yarın dıyerek 3 -4 hafta oyaladılar 2012 model aracı 2013 te teslım aldık . 2 gun oncede aramıslar çetaştan boya koruma jant koruma bılmemne koruma kampanyamız var sıfır araç aldığınız için %50 indiriminiz var demişler . talep ettikleri ücret 2000 tl yanlış anlaşılma olmasın indirimli hali 2000 indirimsiz 4000 tl  ???  ben daha önünden geçmem sizede tavsiyem kalite ve hizmet garantisi olan bir servise gitmeniz bakım önemli .

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizin olayı takip ediyordum.Ancak ben bakımı yaptırdıktan sonra sizin olay yaşandı :) Yinede teşekkür ederim.Açıkcası servis bölümünden ben memnun kaldım.Satış bölümünü bende pek tavsiye etmiyorum açıkcası