Yıllık 15.000 bakımı

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bügün Sedanımın yıllık ilk bakımını yaptırdım.Bir yılda yapılan km 10039,hava filtresi,polen filtresi,yağ filtresi,motor yağı değişti.Yazlık kışlık silecek suyu değişimi,fren balataları spreyi,4 lastik sökülüp kontrolleri yapıldı.Kapı ayarları yapıldı.Mücahit davlumbazdan ses gelme olayını videoya çek göster abi demişti,bende aynen tabletten gösterdim ustalara çok şaşırdılar güzel bir uygulama dediler,fakat benim aracıma uygulamadılar, çünkü uğraşmak istemedikleri için unuttuk diye bir bahane gösterdiler.Neyse iş başa düştü artık bir boş zamanımızda uygularız.Bakım ücreti işçilik dahil 500 Lira tuttu.Ankara'daki hiç bir servisin fiyatları birbirine uymuyor.Yapılan işler aynı  fiyatlar çok farklı.En uygun fiyat bu vermiş olduğum rakam.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yıllık 15.000 bakımı

Servis malesef bizler kadar ugrasmiyor kemal abi.
En guzeli rahat rahat genis bi vakitte elinden geldigince söküp takmak.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi gule gule kullanin bakimli aracinizi, ilk bakim icin 500TL bana biraz yuksek geldi, Orhan Ankarada 390TL ye yaptirmisti sanirim yakin zamanda

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Abi gule gule kullanin bakimli aracinizi, ilk bakim icin 500TL bana biraz yuksek geldi, Orhan Ankarada 390TL ye yaptirmisti sanirim yakin zamanda

Özdemir Orhan bedava yaptırmış,haberim olsaydı Orhan'a mutlaka ulaşırdım.Ankara'daki 4 yetkili servis fiyatları,
a firması-690 Lira
b firması-600 Lira
c firması-560 Lira
d firması-500 Lira'ki en çok güven duyduğum da bu yetkili servisti bende bunu tercih ettim.Ve hepsinin yapmış olduğu işlemler aynı.Garantiden dolayı maalesef bizi öpmelerine izin vereceğiz. :mad:

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Servis malesef bizler kadar ugrasmiyor kemal abi.
En guzeli rahat rahat genis bi vakitte elinden geldigince söküp takmak.

Bülent aynen dediğin gibi,İnşallah vakit bulup uyguluyabiliriz.Sağ taraftan ses geliyor dememe ve videoyu göstermeme rağmen, kapılar ses yapabilir deyip kapı ayarlarını yaptılar ,neyse bu da güzel bir gelişme  :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:

Heycandan,kusura bakma Özdemir hemen ileti yazmaya başladım.Teşekkür etmeyi atladım.Güzel temennilerin için çok teşekkür ederim.Hepimiz sağlıkla ,neşeyle, kazasız belasız kullanalım araçlarımızı..

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1-2 ay önce reiste 385liraya yaptırdım

Bugün reisteydm servste hiç yoğunlk yoktu demkki fiyatları tekrar yükselttler

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Heycandan,kusura bakma Özdemir hemen ileti yazmaya başladım.Teşekkür etmeyi atladım.Güzel temennilerin için çok teşekkür ederim.Hepimiz sağlıkla ,neşeyle, kazasız belasız kullanalım araçlarımızı..

Estağfurullah abi olurmu öyle şey, kullanırken ve satarken yetkili servis bakımlı araç herzaman tercih sebebidir ama dediğin gibi öpüyorlar malesef :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kemal abim hayırlı olsun. Allah nice nice bakımlara sıkıntısız girip çıkmayı nasip etsin :) abi bayi isimlerini yazarken hiç gizlemedim yine yazayım (herkes faydalansın). Ankara'da bulunan tüm servislerden fiyat almıştım hepsi fazla fazla söylemişlerdi. Sadece Reis az söylemişti. Bu sebepten çoğu kişiyi oraya yönlendirdim. Fiyat haricinde diğer bayilerde olmayan ilgi ve alaka da adı geçen serviste mevcut. Ben 1-2 ay önce 409 TL'ye yaptırmıştım.

Zannediyorum senin yaptırdığın yer de orası. (Aradaki fiyat farklarına kıyasla) :)

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun, Allah kazasız belasız  kullanmak nasip etsin,