yetkili serviste tanıdık lazım

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
bir arkadasin aracına cruise control taktım. ancak bcm şifresi lazım. izmit ek-can'dan vermiyorlar. Yetkili serviste tanıdığı olan ve bize yardımcı olabilecek birisi varsa çok seviniriz. Teşekkürler.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aracın çıkış bayiisi ile görüşebilirsiniz. Yolda kalmış olarak arayın yardımcı olmaları gerekir.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Banada buradaki gedizlerin servis müdürünü tanıyan bir arkadaş lazım 15.000 bakımını 480 TL ye yaparız dediler servis müdürü tanıdık filan olan varsa bi zahmet irtibata geçsin benimle yoksa aracın bakımını dışarıya yaptırmak zorunda kalacağım , çok para istiyorlar :(

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Aracın çıkış bayiisi ile görüşebilirsiniz. Yolda kalmış olarak arayın yardımcı olmaları gerekir.

zaten sıkıntı orada. çıkış bayisi bilinmiyor. gıcık ek-can yokuş yapıyor.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadasin aracına cruise control taktım. ancak bcm şifresi lazım. izmit ek-can'dan vermiyorlar. Yetkili serviste tanıdığı olan ve bize yardımcı olabilecek birisi varsa çok seviniriz. Teşekkürler.

Aracı herhangi bir özel servise götürün, Örneğin İzmit'de Körfez sanayi sitesinde İkias Opel e götürebilirsiniz. Burada meramınızı anlatın, onlar bir şekilde ek'can ile iletişime geçip size yardımcı olacaklardır. Opel Türkiye'ye konu ile ilgili bir mail atın bakalım ne cevap gelecek.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Gölcük'teki Çeviker özel servisi ile hallettik olayi. ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracı herhangi bir özel servise götürün, Örneğin İzmit'de Körfez sanayi sitesinde İkias Opel e götürebilirsiniz. Burada meramınızı anlatın, onlar bir şekilde ek'can ile iletişime geçip size yardımcı olacaklardır. Opel Türkiye'ye konu ile ilgili bir mail atın bakalım ne cevap gelecek.

Ben mail atıp yardım istemiştim.
Aldığınız Y Satıcı ile görüşün diye cevap yazdılar. Sanki satıcıyı bilmediğimi yazmamışım gibi. Onlar yaralı parmağa .şemezler..