((yetkili serviste 2010 flexi yazilim yükleniyor ))

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2005 ve üzeri araçlara yüklenmiyorsa benim aracıma nasıl yüklendi, biraz ilginç değil mi ??? (2008 Astra H sedan - sp) aracınız için herhangi bir güncelleme olup olmadığını anlamak için "BENCE" bilgisayara bağlatıp, Opel in serverının vereceği yanıta bakmak lazım diye düşünüyorum. bazı servislerin dediği gibi "2005 ve üzeri araçlara gerek yok" demelerine bakmamak lazım. benim araca yüklendi ve gayet memnunum. sizlere bilgisayara bağlamadan gerek yok diyen servislerin dışında başka bir servise götürüp bilgisayara bağlatmanızı ve Opel'in serverından gelecek yanıta bakmanızı tavsiye ederim. ülkemizde ne yazık ki çok fazla bilgisi olmadan herşeyin ustası olduğunu düşünen ve hala eski sistem mantığı ile hareket eden bir çok kişi olduğu düşünülürse; yaptırmak istediğiniz şey için üzerine gidip doğru cevap alana kadar deyim yerindeyse bıktırana kadar sorularınızı yetkili servislere sormanız gerekiyor ne yazık ki. neticesinde sorularınıza cevap almak en doğal hakkınız.

mursat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracım Astra G 2008 model.Bu yazılımı duyduğumda yani yaklaşık 20 gün önce servisi aradım ve yazılımın benim aracıma uygun olmadığını sadece ecoflex motorlara olduğunu söylediler.Trabzonda vardallar opele bi sorayım dedim onların haberleri bile yoktu.Opel müşteri hizmetlerini aradım onlarında haberleri yoktu ama araştırıp dönelim dediler.sonra bana 2008 den sonra hem Astra G ler için yeni bir yazılım olduğunu ayrıcada bu ecoflex yazılımınında aracıma uygun ve güncel olduğunu söylediler.bunları aynen servisteki ilgililere anlattım onlarda araştıralım dediler sonrada bana evet sizin aracınızada oluyormuş randevu alın gelin güncelleme yapalım dediler.Geçen cumartesi günü servise gittim Tech2 yi bağlayıp aracın yazılım bilgilerini aldı ve pc ye geçti.Sonrasında aracımın yazılımının güncel olduğunu yükleme yapılamayacağını söylediler.Nasıl ama???

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle herkes farklı bir servisten netten güzel araştırmalar yapmış üzerine ciddi bir bilgi paylaşımı olmuş herkese teşekkürler...

bunun haricinde acaba opel corsa 1,7 dti motoruna bu yapılabilir mi ? yaptıran varsa yorumlarını alabilir miyim ?

ayrıca ülkemizde paralı olması konusu cidden ilginç sonuçta bu güncelleme eğer bir windows veya office alırsanız veya herhangi başka bir program bunun güncellemeleri ürün ömrünün sonuna kadar ücretsiz sizlere sunulur... arabayı alırken o kadar para harcarken güncellemenin paralı olması kadar garip birşey olur mu bilemiyorum... sonuçta aracın güncellemesi bu sattık bitti mantığı zaten ticaretin hiçbir yerinde kalmadı...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar ,
epeydir sitelerde okuyordum , yetkili servislerde yazılım yükleme yenileniyor diye, dün opelmar a gittim bende yaptırdım. önce ruhsattan bişeyleri kontrol ediyorlar sonra güncelleme olup olmayacağını söylüyorlür,30 milyon verdim, dünden beri geziyorum arabada epey bi rahatlama var, motor sesszi oldu biraz daha ve sanki 5-10 beygir güç artışı olmuş gibi 1. ve 2. viteslerde gazı dipleyince araba resmen şahlanıyor, önceden bunlar yoktu, yakıtta braz azaldı gibi, tavsiye ediyorum düşünen arkadaşlara...

bütün araçların en son sürümlerini yükletirseniz arada çok farklar olduğunu göreceksiniz nede olsa her geçen yıl iyileştiriyor opel + garanti kapsamınmda bilginize

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle herkes farklı bir servisten netten güzel araştırmalar yapmış üzerine ciddi bir bilgi paylaşımı olmuş herkese teşekkürler...

bunun haricinde acaba opel corsa 1,7 dti motoruna bu yapılabilir mi ? yaptıran varsa yorumlarını alabilir miyim ?

ayrıca ülkemizde paralı olması konusu cidden ilginç sonuçta bu güncelleme eğer bir windows veya office alırsanız veya herhangi başka bir program bunun güncellemeleri ürün ömrünün sonuna kadar ücretsiz sizlere sunulur... arabayı alırken o kadar para harcarken güncellemenin paralı olması kadar garip birşey olur mu bilemiyorum... sonuçta aracın güncellemesi bu sattık bitti mantığı zaten ticaretin hiçbir yerinde kalmadı...

snn makıneye ekstra yazılım var bende bilgine hem performans artıyor hem çekiş + yakıtta düşüyor 3 le çıktığın yerleri 4 le zorlanmadan çıkıyorsun böyle güzel yanlarıda var bu işin işte