((yetkili serviste 2010 flexi yazilim yükleniyor ))

hemso

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili Servisi Arayıp Bu Yazılımın ne işe yaradığını sordum bana yakıt tüketimini az da olsa düşürdüğünü söylediler. Ücret konusuna gelince 30 tl.
Hangi araçlara uygulanıyor motor tipi farkediyormu diye sordum.
Motor tipinin farketmediğini söylediler dizel yada benzin, düz vites yada otomatik vites farketmiyormuş.

Not: Yazılım İnternetten İndirilip Yükleniyor. Yapılan işlem 1 Saat kadar sürüyormuş.

http://www.ecoflex-experience.com/tr/SoftwareVoucher.pdf

Son düzenleme:

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tek Türkiyedeki araçlara özgü bir yazılımmı şimdi bu, çok ilginç..

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
komik

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bilmiyoruz ki hikayemi yoksa türkiyedeki servisler havadan para kazansınlar diyemi :)
arkadaşlar yazılım yüklenirken hiç başında bekleyeniniz oldu mu acaba ??? yazılım hangi server a bağlantı yapıyor dikkat ettiniz mi??? ya da başka bir deyişle yazılım nereden yükleniyor ??? yazılım opel in kendi serverından araca özel olarak yükleniyor arkadaşlar. arkadaşın opel de çalışıyor diye bahsettiği kişi acaba nerede çalışıyor ki ??? hadi onu da geçtim böyle bir yazılım servislerin kendi kafalarına göre yükledikleri bir şey değil ki anlatmaya çalıştığım yazılım tamamen opel den geliyor. opelin kendine özel bir server ı var oradan araca özel yükleniyor. herşeyi geçtim, istemeyen yükletmez ama şu bir gerçek (kendim bizzat yükletip denediğim ve kulaktan dolma sözlerin dışında "deneyerek" gördüğüm) aracımda bir performans artışı mevcut. ha bu da ister opel in olsun ya da olmasın, servisin yüklediği birşey. garantisi vs. si onlara ait. ben aracımdan daha önce de belirttiğim gibi şu an çok daha memnunum, takdiri size kalmış, seçim size ait...

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gittim kontrol ettirdim aracın yazılımı en güncelolan dediler 30 tl cepte kaldı:D

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın bir servisi ziyaret edelim bakalım yazılım gerekli mi değilmi. Kafamda kurup duracağıma, yükletim gitsin.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benim ustamın bana söylediği egr yi sürekli sorun çıkardığı için yeni yazılımla bunu iptal ediyorlarmış ecoflex te bu işin kılıfı sanırım