Yetkili bayi 2.el araç güvenilirmi.

neccom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı günler arkadaşlar ben araç arıyorum opel astra 1,6 dizel 2015 model araç var opel yetkili satıcısında istanbul da satın almak için nasıl bir teste tabi tutmam gerek kandırılmamak adına güvenebilir miyim korkuyorum km oynanabilir mi
Opel yetkili servis sattığı ikinci araç ile ilgili verdiği bilgilere güvenilip alınırmı

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı günler arkadaşlar ben araç arıyorum opel astra 1,6 dizel 2015 model araç var opel yetkili satıcısında istanbul da satın almak için nasıl bir teste tabi tutmam gerek kandırılmamak adına güvenebilir miyim korkuyorum km oynanabilir mi
Opel yetkili servis sattığı ikinci araç ile ilgili verdiği bilgilere güvenilip alınırmı

dizel araçlarda km ye ve motoruna dikkat etmek lazım. Servis dışında 2. bir yere baktırmakta fayda vardır. En azından kafanız rahat olur. Ben 2007 de Gedizlerden 2. el araç almışdım. söylediklerinin dışında birşey çıkmadı.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1 ay önce sıfır araç aldım. Çamurluk boyalı çıktı. Gerisini var sen düşün..:D

neccom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel araçlarda km ye ve motoruna dikkat etmek lazım. Servis dışında 2. bir yere baktırmakta fayda vardır. En azından kafanız rahat olur. Ben 2007 de Gedizlerden 2. el araç almışdım. söylediklerinin dışında birşey çıkmadı.

teşekkür ederim
Bende Opel Gerçek ten almayı düşünüyorum fakat bana baktırmaya izin verirlermi ki sıkıntı işler.

neccom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İriyıl 2, el Fikirtepe internetten araç buldum, bakmaya gittim, gittiğimde aracın boyasız olduğu her hangi bir hatasının kusurunun olmadığı söylendi ayrıca orasının kurumsal bir firma olduğu ve aracın arkasında olduklarını ve aksi bir durumda araç satamayacaklarını söylediler ve aracı ekspertize götürmek için araç parasının yarısını istediler. Sonuç olarak boyasız aracın sağ ve sol yanı (sol çamurluk hariç) komple boyalı çıktı ve geri dönüşte kelime oyunlarıyla fabrikasyon boyalı diye yanıltıcılık yapmaya çalıştılar ayrıca ''papaz'' oluruz demekten çekinmediler.

daha önce böyle bir şikayet okudum internet de

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel showroomundan boyali sifir araç satisi yapilirken (aliciyi bilgilendirmeden) yine opel yetkili servisinden guvenip 2. El araç almak :) Sifir arabasi boyali cikiyorsa , 2. Eli kim bilir......... :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kotkmanıza gerek yok. Noter satışında km bilgisi, kaporta bilgisini eklettirin. Daha sonra aracı başka bir yerde ekspertize sokun. Noter satışıyla aynı gün olması önemli. Farklı birşey çıkarsa masraflarınız dahil herşeyi geri isteyin, elinizde belge olacak. Gerekirse dava açacağınızı ve bayi imajını karalayacağınızdan bahsedin.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durum çok basit.
Bayiyi arıyorsunuz;
"araçla ilgileniyorum Kendim dışarda baktırmak istiyorum. Mümkün mü ?"
" Evet baktırabilirsiniz"

derse gidilir konuşulur.

"Yok aracı dışar çıkarmıyoruz" derlerse "tamamdır, hayırlı işler".

Başka araç mı yok.