Yeni Üye stradale

stradale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: stradale
Adınız Soyadınız: Muhittin Kartal
İkamet ettiğiniz yer: İstanbul
Mesleğiniz ve yaşınız: Memur - 31
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Herkese merhaba,

Adım Muhittin Kartal,

1985 İstanbul doğumluyum, halen İstanbul'da ikamet etmekteyim. Özel bir havayolu şirketinde memur olarak çalışıyorum. Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum. Buraya neler yazılır bilmediğimden aklıma ilk gelenleri yazdım.
Arabalara aşırı şekilde hevesli olmama rağmen ehliyetimi 2015 yılında almış bulunmaktayım (sınava 2005 yılında girdiğim halde ancak 10 yıl sonra ehliyetimi almaya imkan bulabildim :) ) Geçen yaz bayram tatillerinde araç kiralayıp tatile çıkmamla birlikte araba sürmenin keyfini geç de olsa almış bulundum ve artık kendi aracımın olması gerektiğine karar verdim. Tabi kiralık araçlarda başıma gelen ufak sürtme olayları yüzünden şimdilik sıfır bir araç almamayı uygun gördüm. Aslında C segment bir araç bakmama rağmen hem şehir içi pratiğim olsun hem de ufak tefek çiziklerde beni fazla üzmesin diyerekten B segmenti bir araç olan 2005 Opel Corsa C 1.2 Twinport marka araçla otomobil sahipliği dönemime başladım. Çok güzel bir duygu Allah herkese nasip etsin inşallah (tabi aynı zamanda trafik oluşturmadan :) )

Foruma üye olmamın sebebi, ilk aracım olan Opel Corsa ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak ve forum ortamındaki paylaşımlardan yararlanmak. Öğrencilik yıllarımda çeşitli forumlarda adminlik ve modluk da yaptığımdan forum kuralları konusunda yeterli bilgim olduğu kanaatindeyim.
------------------------------------------------------

Son düzenleme: