Yeni ücretsiz ilan sitesi kacagidiyo.com

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
Hüseyin bey üye oldum farklı ve çok aranan bir ilan eklemek istedim ama sanırım onunla ilgili bölüm yok. Engelli araçlarının kullanılması için elden gaz fren tertibatı aparatları var onun ilanını verecektim ama siteyi inceledim ona uygun bir bölüm göremedim.

tamam elinizdeki ürünle ilgili bir bilgi verseniz ona göre bir kategori düzenlemesi yapıp eklerim

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
ilgili bölüm bu gün hizmet vermeye başlar Nadir bey eklemek veya çıkarmak istediğin bir özellik olursa bana pm at hemen halledelim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ilgili bölüm bu gün hizmet vermeye başlar Nadir bey eklemek veya çıkarmak istediğin bir özellik olursa bana pm at hemen halledelim.

Teşekkür ederim Hüseyin bey. Profilinize yazarım. Özel mesajınız kapalı sanırım ;)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hüseyin abi bizim Fiesta'yı satalım yaavvv. :)

Elim değmedi, bir ara senin ordan koyacağım ilanı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
Size özel mesaj yollamadık istediğim de özel mesaj alımına kapalı diye uyarı verdi.

işlem tamam Nadir bey yedek parça engelli araç aparatları kısmında ilanları koyabilirsiniz .

sizden ricam ilan verdikden sonra ilan linklerini üyesi olduğunuz bu konu ile alakalı sitelere eklemeniz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
işlem tamam Nadir bey yedek parça engelli araç aparatları kısmında ilanları koyabilirsiniz .

sizden ricam ilan verdikden sonra ilan linklerini üyesi olduğunuz bu konu ile alakalı sitelere eklemeniz.

Teşekkür ederim Hüseyin bey akşam ilanı eklerim. Hüseyin bey sitenize katkıda bulunmak adına Daha çok kitleye ulaşmak için ilanınızı bu adreste verin diye bir başlık açayım sitemde. ;)

Alım / Satım