Yeni spoiler + lip boyama + far karartma + astra h hb 5 Kapı sticker...

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar...

Anlamsız JDM stickerlarını biran önce arabamdan dehleme maksadı ile bugün başladığım operasyon sonradan taktırdığım liplerimi boyama ile devam etti(mat sprey boya)Hem çizikler gitti hem JDM AS FUCK gibi manidar bir söz öbeğini kapatmış oldum :D

Spoiler a gelirsek;

Bir çoğunuz boeing 747 kanadına benzeticek ama benim uzun zamandır çok hoşuma giden UĞUR(fatafillo) kardeşimin gtc sinden sökülme spoiler i araca takmış bulunmaktayım.Olumsuz eleştirilere her zaman açığım.Ama aracıma ve göz zevkime böyle abartılı şeyler hoş geldiği için bu spoilerı taktım efendim.Atacağınız taşlardan kafam fiziksel zarar almadan belirtmek istedim.

Arkadaki JDM işareti yerine nürburgring pisti stickerını hazır elimde tutuyorum.Akşam geç saatlerde hazırlattığım stickeri JDM i sökemediğim için yapıştıramadım.

Resimler...

IMAG0029.jpg

IMAG0028.jpg

IMAG0031.jpg

IMAG0034.jpg

IMAG0037.jpg

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur fatafillo arkadaş için çok sevindim, isabetli karar olmuş :D Bir de şu nürburgring stickeri yerine size sincan çevre yolu muydu neydi ankara ilçelerinden birinin çevre yolunun çizimi vardı nürburgring gibi :D onu öneririm hazır 06 plaka da var :D

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur fatafillo arkadaş için çok sevindim, isabetli karar olmuş :D Bir de şu nürburgring stickeri yerine size sincan çevre yolu muydu neydi ankara ilçelerinden birinin çevre yolunun çizimi vardı nürburgring gibi :D onu öneririm hazır 06 plaka da var :D

aşkolsun o kadar mı kötü spoiler?Kime gösterdiysem beğendi :(

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
attığım arabaya kezban diyen arkadaşlarım vardı, eksiği vardı fazlası yoktu, orijinal saplantısı var darılma :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boeing 747 kanadı bunun yanında halt yemiş hocam at şeyine kelebek derler kusura bakmayında nedir o spoiler yahu :D
Ama tabi sizin şahsi zevkinizdir ben sadece görür görmez aklıma ilk geleni dile getirdim, bende de orjinal takıntısı var biraz kusuruma bakmayın :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoileri sedan araç spoilerina benzettim ben..hb araclarda havadaki spoilerlar herzaman garibime gitmiştir..hem fotolardan tam anlayamadık bantsız ve günessiz fotolar bekliyoruz :)

bu arada nürburgring stickeri ben de istiyorum kapı direğine yapıştıracagım.nerden temin ettin ?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoileri sedan araç spoilerina benzettim ben..hb araclarda havadaki spoilerlar herzaman garibime gitmiştir..hem fotolardan tam anlayamadık bantsız ve günessiz fotolar bekliyoruz :)

bu arada nürburgring stickeri ben de istiyorum kapı direğine yapıştıracagım.nerden temin ettin ?

googledan aratıp resmi tuningciye götürdüm.çok basit bi işlemle baskı yapan heryer yapıyor

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bence çok güzel olmuş spoiler farklılık her zaman iyidir birde 17 yada 18 jant takılsa daha yakışıklı olur.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok güzel olmuş spoiler farklılık her zaman iyidir birde 17 yada 18 jant takılsa daha yakışıklı olur.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahh bi para olsa :(

HTC Sensation XE with Beats Audio cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi