Yeni Plaka İle İlgili

neptune

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

slmlar ben de 1 hafta kadar önce aldım arabamı. Çarşamba başvuru yapıldı salı plaka çıktı... Acele etmeniz birşey değiştirmiyor maalesef.

yigit344

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yasadeğişikliğnden sonra elgelerin faksı degil aslı gerekiyormus. yaklas 3 gun surdu beni pkanın gelmesi ayrıca ozel plakada alamadım ikametgahın nerdeyse ordan alınıyormus ikametgah adresimi degistirmek icin yol bulduk ama baba kabul etmedi :S

resopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben hala bekliom gecen carsamba işlemler başladı galerici kesin gelicek bugun haber bekliorum dedi 30 dk önce bakalım nolcak ins alırız sele kapılmadan getiririm ewe:D

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yeni araç aldım plakam 25 idi 34 yaptım şubeye gittim plaka ve ruhsat değişimleri için plaka fişi kesti bana dedi götür bostancıda bastır gidip plakayı bastırdım ertesi gün teslim aldım plakayı bağlı olduğum ilçeden ise 1 hafta sonra ruhsatı evrakları alacağım söylendi plakalar elimde mühürlenmedi henüz :)

sigortaya gelincede şase numarası ilede sigorta başlatılıyor daha sonra arayıp plakayı söyleyince plaka üzerine sigorta devam ediyor

resopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradılar beni plaka belli olmus adam söledi de plaka yı peki bu gelir mi bgn elime plaka arabayı alım artık ya ne trafik müdürlügüymüs be mübarek :D

resopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Offf bugunde yalan oldu yaaaaaa