yeni oto yıkama my car ( ANADOLU YAKASI )

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben leş gibi arabayla gidersem sadece sünger ve teflon bez yetecekmi şimdi????
önce bi su sıkıyorlardır en azından. hani toz toprak çizecek malzemeler aksın gitsin en azından...
yok dediğin gibi sünger bez ise merak ettim nasıl yapıyorlar helal olsun derim:)

çok farklı bir sistem denemen lazım

xaotic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kötülemek istemem kesinlikle öncelikle yanlış bir üslubum olursa özür dilerim..

Benim buharla gezici oto temizleme şirketim var ama aynı uygulamayı burda(Kayseri'de) da "dial" isimli şirket yapıyor hemde motorsiklet ile gezici olarak.. Kimyasal kullanmanın eninde sonunda problem yaratacağını düşünüyorum. Köpük deterjan bile o kadar çok boyayı etkiliyor ki ister istemez. Boyanın ömrünü azalttığı kesin bir kere.

Kaldı ki çok sert çamur tabakalarında ve zift lekelerinde çok fazla zaman kaybettiklerini ve başarısız olduklarını gördüm. Bizzat kendi aracımı denemek için yıkattım. Kimyasallarının içinde wax var araca geçici bir parlaklık sağlıyor ama araç kirlenince eski durumuna dönüyor. Bu konuda çok profesyonel araştırmalar yapıp fuarlar gezdikten sonra karar verdiğimiz buharla oto temizlemedir. Şirketim Kayseri'de olduğu için reklam amacı gütmem imkansız ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim araç temizliğinde gelinen en son nokta ve en gelişmiş teknoloji buharla oto temizlemedir.

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kötülemek istemem kesinlikle öncelikle yanlış bir üslubum olursa özür dilerim..

Benim buharla gezici oto temizleme şirketim var ama aynı uygulamayı burda(Kayseri'de) da "dial" isimli şirket yapıyor hemde motorsiklet ile gezici olarak.. Kimyasal kullanmanın eninde sonunda problem yaratacağını düşünüyorum. Köpük deterjan bile o kadar çok boyayı etkiliyor ki ister istemez. Boyanın ömrünü azalttığı kesin bir kere.

Kaldı ki çok sert çamur tabakalarında ve zift lekelerinde çok fazla zaman kaybettiklerini ve başarısız olduklarını gördüm. Bizzat kendi aracımı denemek için yıkattım. Kimyasallarının içinde wax var araca geçici bir parlaklık sağlıyor ama araç kirlenince eski durumuna dönüyor. Bu konuda çok profesyonel araştırmalar yapıp fuarlar gezdikten sonra karar verdiğimiz buharla oto temizlemedir. Şirketim Kayseri'de olduğu için reklam amacı gütmem imkansız ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim araç temizliğinde gelinen en son nokta ve en gelişmiş teknoloji buharla oto temizlemedir.

kusura bakma arkadaşım ama ben aracımın herzaman temiz ve titiz binerim mesela dışarı çıkarken gelende yıkatırım gezerim gelirim yine aracımı yıkatım kapalı garajıma çekerim yine araçla dışarı çıkarken yine yıkatırım ben böyle bie araç temizlik manyağıyım ben aracımı yaklaşık 2 ay falan buharla yıkattım ama araç renginde solma oldu o yüzden ben aracıma komple 3m de ve ziebart ta 1 hafta arayla renkli pasta ve cila yaptırdım araç kendine geldi ve sonrada burayı kaşfettim geröekten çok etkileyici bir görüntüye büründü aracım süper bir parlaklık ve süper bir temizlik var araçta ve çok hoşnut oluyorum aracımın temizliği olsun parlaklığı olsun süper... vallaa tüm opelim nete de tavsiye ederim aracınızı 1 sefer yıkatmanız yeterli olucaktır zaten .....

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar neden bu kadar önyargılısınız? Anlayamıyorum.
Arkadaş, görüp beğendiği bir şeyi bizle paylaşmış, denememizi önermiş.
Ben İstanbul'da olsam, kesin gidip bir denerdim.
Paylaştığın için teşekkür ederim.

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aranızda giden oldu mu arkadaşlar ...

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa çoook ama çok saçma bişey bu benimde dükkanım var boya koruma uygulama detaylı iç temizlik ve yıkama işi yapıyoruz bunları satan pazarlıyan bi sürü insan geLdi suyun temizlediği gibi aracı hiç bi şey temizleyemez su + çok kaliteli araç şampuanları bunlar dışında diğerlerinin hepsi booooooooooş:)

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben baya samimi oldum çok uygun fiyatlara aracınızı süper bir şekilde kuaför yaptırabilirim ...
tartışmanın sonu değişik yerlere gitmeden ben hemen araya gireyim kuaför işini kaça yaptırırız peki? iç, dış, motor vs. ayrı ayrı olarak veya paket fiyatı alabilirmisin?