Yeni Opel MOKKA

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
55milyar dizel gelsin alayım ama imkansız değil mi?:)

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede tutar ama yazılanlara bakılırsa fazla bir özellik Göremedim.Daha iyi olabilirdi sanki..

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben beğenmedim.70 80 bin civarı olur tahminim. ama 4x4 lerin bu tipte olması tuhaf geliyor bana oyuncak araba gibi. Nitro da kalitesiz olmasına rağmen görüntü olarak çok ilgimi çekiyor mesela. Opel 4x4 işini pek beceremiyor bence.

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bilen arkadaşlara yanıtlarsa sevinirim bu opel modellerinin neden son harfleri A oluyor ..astra corsa vectra mokka ampera frontera vsvsv bir kaç modeli var Farklı geneli böyle....

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım yugoslavya modeli, miliseviç, simoviç, adrianoviç, sandviç gibi:D

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır benzinlilere diyeceğim yok ama bu opel i bir türlü anlayamıyorum. yıllardır Türkiye piyasasında, rakipleri dizel de 1.6 cc motor sayesinde satış rekoru kırıyor bizimkiler 1.7cdti motor seçeneği sunuyorlar. türkiye de olmaz kardeşim 1,6nın üstü SATILMAZ... AYNI hatayı chevrole de yaptı. cruze gibi süper kasası olan bir araca gittiler 2.0 dizel motor koydular. yahu opelin başına beni koysalar bu hataları yapmam Türkiye piyaysasında...

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az kaldı. Kısmetse bu dizel sıkıntısı bitecek. Sonunda doğru yolu bulacak bu dizel konusunda. Gerçi yaklaşık 6 ay öncede söylemiştim bunları ama. 2013 diyeyim.;)