Yeni Opel Corsa Konusunda Yardım

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhablar yaklaşık 8-9 senedir opel meriva kullanıyorum artık değiştirmenin ve dizele geçmenin zamanı geldi diye düşündüm :rolleyes: Aklıma yeni corsa geldi dıştan göze hitap eden bir araç aranızda kullanan varsa sormak istediklerim var kafam çok karıştı motor olarak dte mi yoksa cdti mı tercih etmeliyim enjoy mu daha dolu colorline mi opsiyon olarak AFL far sistemi ve Panoramik Cam tavan alamak istiyorum ayrıca 1-2 yerde okudum bütün modellerde arka camlar manuel deniyor doğrumudur ? Dijital Klima mevcutmu Meriva en dolusu cosmoydu ondan sonra çok boş gelirmi bu araç ? Biraz fazla soru sordum şimdiden teşekkürler .

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen oyle arka camlar en dolusunda bıle manuel sen sımdı merıvaya alısmıssınn bence astra al derım corsa ıle segment dusurursun dızel olarakta sadece cdtı var dte felan kalmadı zaten bence senın ıstedıgın afl farlı cam tavanlı corsaya 40 45000 tl para vercegıne gıt astra al derım..

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dte Bildiğim kadarıyla yeni çıkardıkları motor eskiden 90 Hp olan motor şuan 95 Hp ve start-stop özelliğiyle geldi. Arka camlar hakkında bilgim yok ama manuel olucağını sanmıyorum.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra fiyat olarak baya asiyor bos arabayada binmek istemiyorum max 45 bin lik bir butce var opel olmassa polo falan bakicam artik :/

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
maşallah 20 yaşındasın, 8-9 senedir meriva kullanıyorsun...
boş arabaya binmek istemiyorsun, corsayı doldursan astranın boşuna ulaşamazsın.
boş arabaya binmek istemiyorsun, olabilecek en boş arabadan - polo - dan bahsediyorsun.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
maşallah 20 yaşındasın, 8-9 senedir meriva kullanıyorsun...
boş arabaya binmek istemiyorsun, corsayı doldursan astranın boşuna ulaşamazsın.
boş arabaya binmek istemiyorsun, olabilecek en boş arabadan - polo - dan bahsediyorsun.
:D:maden: Doğru söze ne denirki...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanıyorum derken son 6 senedir kullanıyorum.Babamda sirket aracı var,bu arabayıda 15 yasımdan beri sadece ben kullandım. 9 yıldır bizde araba EĞER KONU BUYSA. Buraya sizin görüşlernizi almak için konu açtım Konu Corsa D tavsiye eder misiniz etmez misiniz ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta astra classc al ben aldım daha 2 ay olmadı 42500 tl corsanın en fulunude alsan ustamızın dedıgı gıbı bos bı arac astra al derım

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d den beklentin fazla yüksek olmasın bi kere görüş açısı pek iyi değil astraya göre onun yerine modeli düşük astra h bakmanı tavsiye ederim

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değiştirmenin zamanı gelmiş sıfır alıp boşuna biniceğinize dolu alıp ikinci el al derim kardeşim corsa d sana gelmez