Yeni Krom Cam Çıtalarımız!

airforces

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Krom Cam Çıtalarımız!

bende konya'da kule civarında yaşıyorum ilk defa konyadan birisini gördüm bu arada adaşız

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu yeni astranın en önemli aksesuarı bu cam çıtaları bence.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

airforces link' Alıntı:
bende konya'da kule civarında yaşıyorum ilk defa konyadan birisini gördüm bu arada adaşız

Vay adaşım :) memnun oldum! Bir ara iki kişilik bir etkinlik mi yapsak :) bu arada birkaç kişi daha var Konyadan ama ulaşamadım veya ilgisizler :(

airforces

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende memnun oldum olabilir aslında hem de özkaymak servisinde yalnız kalmam ne dersem ilk defa duyuyoruz böyle bir sorun diyorlar :D

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

airforces link' Alıntı:
bende memnun oldum olabilir aslında hem de özkaymak servisinde yalnız kalmam ne dersem ilk defa duyuyoruz böyle bir sorun diyorlar :D
Tabiki neden olmasın! Cep telimi atıyorum müsait olunca ararsın

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Merhaba, bende almayı düşünüyorum. Uzaktan çok güzel duruyor. Mümkünse kelebek camının orayı yakından çekerek paylaşabilir misin? Senin ki de bu şekil de mi acaba? Teşekkürler..

[img=800x533]http://t1309.hizliresim.com/1f/6/sc8qm.jpg[/img]

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Merhaba, bende almayı düşünüyorum. Uzaktan çok güzel duruyor. Mümkünse kelebek camının orayı yakından çekerek paylaşabilir misin? Senin ki de bu şekil de mi acaba? Teşekkürler..

[img=800x533]http://t1309.hizliresim.com/1f/6/sc8qm.jpg[/img]

Ben de oraya dikkat etmedim. Bugün fotoğrafını çeker paylaşırım.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun. Bende taktırdım ama hoşuma gitmedi. Çünkü serviste takılan çıtayla karşılaştırma yaptım arasında çok fark var hatta sökmeyi bile düşünüyorum. Çıtalar ince - birleşim yerleri çok fazla mesafe var çakma olduğu belli . Bazı görüş açılarıda sanki hiç çıta yokmuş gibi duruyor

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim451 link' Alıntı:
Hayırlı olsun. Bende taktırdım ama hoşuma gitmedi. Çünkü serviste takılan çıtayla karşılaştırma yaptım arasında çok fark var hatta sökmeyi bile düşünüyorum. Çıtalar ince - birleşim yerleri çok fazla mesafe var çakma olduğu belli . Bazı görüş açılarıda sanki hiç çıta yokmuş gibi duruyor

serviste takılan cam çıtalarını taktırmak isteseydim inan dolu olan bir araç almak daha mantıklı olurdu. Bir takım cam çıtası için 700 TL fiyat veriyorlar. Neyse tabiki bir fark olacaktır. Ama OMSALINE bildiğim kadarıyla Orjinal Cam Çıtalarına en yakın kalitede olanı. Bu arada Omsa ürün için 5 yıl garanti veriyor. Takan eleman da tanıdık olunca bir sıkıntı yok. Çakma olarak görünmesi veya görünmemesi hiç önemli değil! Adam durup kontrol mü edecek lan bu çakma diye! neyse çakma olsa da olmasa da şuan için montajı gayet iyi oldu hoşuma da gitti. Yine de düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Bu arada söktürürseniz cam çıtalarını çok sıkıntı çekersiniz. tekrardan orjinalini yaptıracaksanız bilemem