yeni focus alsak?

şu focusa bi el atın

• Kullanılan toplam oy
    70

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni focus hb almayı düşünüyoruz. 0 km 2009 makyajlı, hani şu ön ızgaraları dik ve buyuk, farları arkaya doğru agresifçe uzananlardan. hani şu önden mondeolara benzeyenden. :D kısacası araç şöle:

http://www.ford.com.tr/yenifordfocus/

almayı düşündüğümüz donanım Yeni Focus Trend 5K 1.6 109PS TDCi DPF olacak. metalik olmak üzere fırtına gri veya blazer mavi düşündük. henüz gidip bayide fln bakmadık belki de kalmadı fln derler ama şimdilik düşünüyoruz.

aslında civic de düşündük ama dizeli yok.

iyi kötü fikri yorumu tavsiyesi olan var mı?

EDIT: karar verdik seçimimiz 0km YENİ 407 COMFORT - 1.6 HDi 110 hp - MANUEL - fiyatı 41950

teşekkürler :D

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortak varya yok öyle bir gidiş araba harika duruyor aynı zamanda bence hiç düşünme al.. uzunda arkama focus düşünce oh be diyorum sonunda başedebilecek birileri geldi :kop:

sinarit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korhan merhaba; ben de geçen hafta sıfır Asta aldım..
Alternatiflerimiz Focus ve Astra arasında idi ama Ford da araba yoktu (yada öyle dediler)..Stil Paketli (Sis farı, Hız Sabitleyci ve Alaşım Jant) Trend 1,6 benzinli araca 32,400 fiyat çekmişlerdi ve sadece Ege Mavisi vardı, renk seçeneği olmayınca Astraya yöneldik..Ben ise 31,000 e Astra aldım..Focusa göre ekstra donanım farkı ise Park, Far ve Yağmur Sensörü, Dijital Klima...DAha uygun fiyata daha donanımlı bir araç aldığımı düşünüyorum ama tabiki tercih meselesi...

Bu arada Focusu sorarken Nisan da %2.5 zam geleceğini söylemişlerdi ve muhtemelen gelmiştir...

İnşallah gönlünüze göre bir araç alırsınız..Kolay gelsin..

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar. başka başka?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yazık ki honda'nın dizeli yok o olsa bende senin gibi onu tercih ederim bana göre astra artık cok klasikleşmiş bir araç oldu ve bu kasada açıkcası eski kasalardaki işçiliği tam anlamıyla göremedim zaten astranında artık yeni kasası çıkacak öncelikle focus dizel kullananlardan bi önbilgi alman daha iyi olacaktır internettede fazla arastırma herkes birsey der gercekten kafana yattıysa al bin derim.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
focus da 2010 da makyajlanıyor...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Tasarmı Benımde Acayıp Hosuma Gidiyor... Hb Olursa Birde Varya Tadından yenılmez..:D

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus da 2010 da makyajlanıyor...
evet o nokta kafama takılıyor. yeni kasa çıkınca eskisinin fiyatı düşer mi acaba? yoksa yenisi mi pahalı gelir?
aslında bu arabayı Allahtan bi mani gelmezse satmak niyetinde olmayız. bi kaç sene binilir yani. o sebeple yine de sıcak baktık.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
focus güzel ama trend donanımı iyi değil bence titanium daha kaliteli duruyor trendler şirket arabası gibi ayrıca sedan almayın alırsanız ikinci elde sedanlar kiralama araçları ilaç şirketlerinin araçalrı vs vs yüzünden zor satılabilir özellikle trend donanımı zor satılabilir...

ben sık sık 1.6 dizel focus kullanıyorum kullanımı keyif veriyor gidşi iyi yola oturması stabilitesi her şeyi güzel ama benim kullandığım araç stil paketli trend versiyon ghia sı daha konforludur sanırım...

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Facus için 2010 bekle tasarımı değişiyor diye biliyorum...