Yeni C4 hakkındaki düşünceleriniz?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni C4 Hakkındaki Düşünceleriniz?

tunc link' Alıntı:
elbette kusura bakmayın heyecanı ma kapıldım özür dilerim..
konuyu görünce dayanamadım.tabiki tanışma odasında da tanışabiliriz.

Teşekkürler.

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gökhan abi araba bakarken bayide iki araçlık pazarlık yap filoya koysunlar bende varım:D şaka bi yanada arkadaşlar tatilde sağlam kafaylada düşündüm aracımdan vazgeçmek istemiyorum ama yaz gelio ve günlük 250 km yolum var hazirandan sonra. golf bravo giulietta c4 bunlara verilen paraya acırım ben astramla yan yana bile park etmem. kafama göre dizel otomatik bulamazsam ver sloganı bekle beni ecoflex:D :D

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emrecprz link' Alıntı:
gökhan abi araba bakarken bayide iki araçlık pazarlık yap filoya koysunlar bende varım:D şaka bi yanada arkadaşlar tatilde sağlam kafaylada düşündüm aracımdan vazgeçmek istemiyorum ama yaz gelio ve günlük 250 km yolum var hazirandan sonra. golf bravo giulietta c4 bunlara verilen paraya acırım ben astramla yan yana bile park etmem. kafama göre dizel otomatik bulamazsam ver sloganı bekle beni ecoflex:D :D

:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu devirde,özellikle C segmentinde, araçların ya içi güzel dışı kötü, ya da dışı güzel içi kötü. İkisi bir arada bulmak neredeyse imkansız, Astra J hem içi hem dışıyla bu sınıfta tek bence. O yüzden emre kardeş gel sen vazgeçme ecoflex ten  :D

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi şimdiye işi bitirirdim bende gökhan abi arabaya 3. vites koymayı unutmuşlar dedi:D. ben düz arabada fazla frene basmam viteslerle oynarım genelde o yüzden tırstım:D

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benzin canını sıkarsa 1.3 al chip yaptır benim arabada sanruf olsa ben 1.4 e dönmezdim...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emrecprz link' Alıntı:
abi şimdiye işi bitirirdim bende gökhan abi arabaya 3. vites koymayı unutmuşlar dedi:D. ben düz arabada fazla frene basmam viteslerle oynarım genelde o yüzden tırstım:D
viteslerle oynamayı seviyorsan eğer 1.3 tam senlik işte :) devir ibresi çok çabuk yükseldiğinden sürekli vites değiştrmen gerekiyor, ben aracı 70-80 km üstünde rahat bir şeklde ancak 4. viteste kullanabiliyorum, 1.4 T lerde bu hıza 2.viteste bile çıkarsın heralde :)

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu sunroofu ben kullanmayımı bilmiyom yaw açınca ensem pişiyo ter basıyo beni:D ne bu sunroof aşkı:D anam dur haftaya şampiyon olcaz işime yarayabilir bayrak neyin sallarız:D

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

viteslerle oynamayı seviyorsan eğer 1.3 tam senlik işte :) devir ibresi çok çabuk yükseldiğinden sürekli vites değiştrmen gerekiyor, ben aracı 70-80 km üstünde rahat bir şeklde ancak 4. viteste kullanabiliyorum, 1.4 T lerde bu hıza 2.viteste bile çıkarsın heralde :)
[/quote]

e bu araba en son 150 yi görüyo ozaman:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

200 vurduğunu söyleyen arkadaşlar var doğrudur, fakat ben max.180 diyorum bizim araca. Birde ben aracı 'rahat kullanımda' 4. viteste 80 dedim, 4.vitesten sonra araç bambaşka bir hal alıyor. Mesela 120 km de 4. viteste gayet rahat gideblyorsunz. Sadece 1 ve 2.vitesler biraz sıkıntılı. İstanbul buluşmasına katılarak bir deneme sürüşü yaparsanz ne demek istediğimi daha rahat anlarsınz.