Yeni astra sedanla ilgili birkaç soru

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Astra sedan j kasa 1.6 edition astroid gri araci 49.500 tlye alcam inşallah 20 gün sonra. Promosyon olarak cam citasi ve celik karter muhafaza takilacak. Sormak istediğim bu fiyat iyimidir bu araba için. Bir de gerçekten yokuslarda hantal mi onu merak ediyorum. Kullanan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni astra sedanla ilgili birkaç soru

Kullanmadan test etmeden almayin sonucta 50 bin tl veriyorsunuz.
Performans görecelidir kişiden kisiye degisir.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Elbette haklisiniz test ettim araci ama öyle yokuşta surmedim. Bir de ben 3 yildir puntoya bindigimden mi bilmiyorum bana gayet oturakli geldi araba. Kalkista biraz agir gibi ama o da normal bence. Babam da mondeo var o çok daha agir kalkior. Ben sizin de fikirlerinizi merak ediyorum aslinda

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Puntoyla kiyaslanmaz bile.
Ama şahsen ben olsam 1.4 alirdim.
Sifirda Pahali derseniz 2. El temiz 1.4 bakardim.
Birde onu test edin.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

1.4e LPG takilmiyor sanirim. LPG opsiyonumda olsun diye ve tabiki daha ucuz olduğu için tercih ettim hayirlisi bakalim

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 business kullanıcısı olarak yazaym, fiyat iyi gbi.Motor hakknda brz yazmk istyrm, denildgi gbi hantal bir araba yokuslarda kalıyor mu hayr tabki ama gazı köklemk gerekiyr buda demk oluyr ki fazla yakıt tüketimi, ben sakin kullanırım böyle yokuslarda vs gaza cok yüklenip hantallgı asırı gazla absorve ederim diyorsanız korkmadan alın.Maddi sorun yoksa kesnlkle 1.4t, bu motorada lpg takılıyr.
1.6 motor sıfır km alacgma, ikinci el düşük kmse 1.4t alsaydm diyorum bazen.

Dedgm gbi performans aramıyorsanız yıllarca rahatlkla kullnablrsnz

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı olsun şimdiden.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: Ynt: Yeni astra sedanla ilgili birkaç soru

Yasin90 link' Alıntı:
1.6 business kullanıcısı olarak yazaym, fiyat iyi gbi.Motor hakknda brz yazmk istyrm, denildgi gbi hantal bir araba yokuslarda kalıyor mu hayr tabki ama gazı köklemk gerekiyr buda demk oluyr ki fazla yakıt tüketimi, ben sakin kullanırım böyle yokuslarda vs gaza cok yüklenip hantallgı asırı gazla absorve ederim diyorsanız korkmadan alın.Maddi sorun yoksa kesnlkle 1.4t, bu motorada lpg takılıyr.
1.6 motor sıfır km alacgma, ikinci el düşük kmse 1.4t alsaydm diyorum bazen.

Dedgm gbi performans aramıyorsanız yıllarca rahatlkla kullnablrsnz
Hocam aynen dediginiz gibi performans araci olarak almiyorum araci. Daha ck aile arabası olarak sağlam bulduğum icim alacagim inşallah. Zaten öyle hiz yapan biri degilim hele kizim dogali otobanda 100un üstüne bile nadir cikiyorum. Çok sagolun degerlendirmeniz için. Son olarak bir şey kafama taklidi. Aracin agirligi internet katalogunda 1360 kg yaziyor ancak bayideki eleman 1500 kg olduğunu söyledi hangisi dogru bilemedim. Ruhsatta ne yazior acaba.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com

mucahitduran link' Alıntı:
Hayırlı olsun şimdiden.
Çok sagolun mücahit hocam. 20 gün Nasil geçecek bilmiyorum çok heyecanliyim.:D:D

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihan seker link' Alıntı:
Hocam aynen dediginiz gibi performans araci olarak almiyorum araci. Daha ck aile arabası olarak sağlam bulduğum icim alacagim inşallah. Zaten öyle hiz yapan biri degilim hele kizim dogali otobanda 100un üstüne bile nadir cikiyorum. Çok sagolun degerlendirmeniz için. Son olarak bir şey kafama taklidi. Aracin agirligi internet katalogunda 1360 kg yaziyor ancak bayideki eleman 1500 kg olduğunu söyledi hangisi dogru bilemedim. Ruhsatta ne yazior acaba.

Formdan mustafa arkadaşımız hb 1.6 astrasını tartmış 1460 kg gelmiş