Yeni astra sedan da arkada hoparlör var mi

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni astra sedan da arkada hoparlör var mi

ewet kablolar ve tesisat mevcut sadece 16 cm lik 2 tane hoparlör almanız yeterli olacak. focal marka hoparlörleri tavsiye edebilirim biraz pahalıdır ama çok iyi verim alabilirsiniz, focal'e alternatif olarak infinity, alpine ve bose kullanabilirsiniz. aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok teşekkürler arkadaslar yardımcı olduğunuz icin

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yanlıs bılmıyorsam 16 inç çapında hoparlör temin edip takabilirsiniz arkalara

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne yaptınız arkalara hoparlör taktırdınızmı takıldı ise arkada kesin kabloları çekilimi aceba

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende arkaya hopörlör taktırmayı düşünüyorum. Arka kapıları söktürmedim acaba tesisat olmama ihtimali varmı? Birde camların hoparlöre çarpma olasılığı olduğunu duydum arka camlar oraya kadar iniyor mu
Son olarak hopörlerlerin kapıya takılması için bilezikler var plastik acaba bunlarda mevcut mu almamız mı gerekli

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada orjinal gm hopörlörlerin teki 140 lira  bizim arka kapılara olabilecek bir hopörlör tavsiyesi olan varmı Kapıyı sökmeden cam açıldığında zararı olup olmadığını öğrenmek istiyorum ona göre bir tane alacağım

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ciltin link' Alıntı:
Bu arada orjinal gm hopörlörlerin teki 140 lira  bizim arka kapılara olabilecek bir hopörlör tavsiyesi olan varmı Kapıyı sökmeden cam açıldığında zararı olup olmadığını öğrenmek istiyorum ona göre bir tane alacağım

Her ihtimale karşı kapı döşemelerini söktürmeden hoparlör almayın. Camlara değme ihtimali var ise flat tip'te hoparlör ler mevcut piyasadai.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha taktirmadim fakat taktirmayi düşünüyorum ben ilçede kalıyorum burda imkanlar kısıtlı anca hafta sonları müsait oluyorum
Benden önce taktiran olursa yorumlarını dört gözle bekliyorum

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de arka kapıdaki hoparlör yerlerine ışık tutup içinin boş olduğunu görünce şOK olmştum  ??? ??? =)) hatta onu bırakın arka koltugun üzerinde aydınlatma ışıgı yok böle bişe olabilir mi ya =)) fullerinde vrmış baktım ki =)) hyr tavan lambası altı üstü =) golf ün boşuna bindim 10 aırbag vardı hey gidi vw ile opel arasındki fark işte.....

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
golf ün boşuna bindim 10 aırbag vardı hey gidi vw ile opel arasındki fark işte.....

Kalite, sürüş zevki, motor seçenekleri, konfor, performans vs. hepsini konuşabiliriz ama donanım konusunda Astra J ve Golf karşılaştırılması yapmak Golf'ü üzer diye düşünüyorum.

ևünkü bazı motor ve şanzıman seçeneklerinde ESP olmayan (istense de alınamayan) ve en üst donanım paketinde ve opsinyonlarında bile AFL gibi bir sisteme sahip olamayan bir araçtan bahsediyoruz.  :)

Edition araçtaki güvenlik donanımları Golf'ün en üst donanımına denk geliyor, hatta geçiyor.  :)