Yeni Astra Sedan 1.3 Dizel Egr valfi arızası

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba günaydın arkadaşlar arabamda ilk kalkışlarda cak diye bir ses çıkıyordu dün bütün günüm serviste geçti ustalar sesi akşama doğru buldular egr valfi ses çıkarıyormuş fabrikaya mail atacaklarmış ilk defa bu sesle karşılaşıyorlarmış mail'in cevabına göre bana döneceklermiş ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum bu parçayı hemen değiştirmesi gerekmiyor muydu?

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra Sedan 1.3 Dizel Egr valfi arızası

bu egr parçası vectra dan beri sorun  çirkin kasa vectra da da aynı sorun vardı 10 senede değişen olmamış herhalde

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sorunu yaşayacak olanlar için yardımcı olayım öğleye doğru servisten aradılar fabrikadan mail gelmiş arabaya format atıp yeni bir yazılım yüklenecekmiş sesin yazılımdan kaynaklandığını söylediler.

uyildirim32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sorun bendede var. Yardımcı olabilir misiniz? Sizin sorun çözüldü mü.

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uyildirim32 link' Alıntı:
Aynı sorun bendede var. Yardımcı olabilir misiniz? Sizin sorun çözüldü mü.
Evet benim sorun çözüldü bendeki sorun ilk kalkış yapacağım esnada ayağımı debriyajdan çekip gaza basıp araba hareket edeceği zaman çık çık diye bir ses çıkarıyordu fabrika yeni bir yazılım gönderdi yüklendikten sonra ses kalmadı çok şükür.

uyildirim32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bendede aynı probleme benzer bir problem var araba rölantide çalışırken çık çık ses yapıyor EGR valfi sorununu çözemediler bir türlü. Hangi servis çözdü sizin sorununuzu?

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uyildirim32 link' Alıntı:
Bendede aynı probleme benzer bir problem var araba rölantide çalışırken çık çık ses yapıyor EGR valfi sorununu çözemediler bir türlü. Hangi servis çözdü sizin sorununuzu?
Format atılıp yeni yazılım yüklenecek o zaman çözülür benimkini antakyada opel anıl otomotiv çözdü aracınız sedan mı ve elektrik sistemiyle oynadınız mı benimki vites altına led ışık bağladıktan sonra oldu sanki led ışık bağlamadan önce hiçbir ses yoktu seste başlayınca kaldırdım attım ledi bir daha tövbe ettim elektrik sistemiyle oynamaya:) sorununuz çözülür içiniz rahat olsun