yeni astra j alacaklar !!!

yilmazgunes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar, 3-4 aydır astramı alacağım diye paramı biriktiriyorum, borç harç topluyorum ama gittikçe her ay zam yapılıyor ve buda araba almamı geciktiriyor.
acaba benim gibi yeni astra j alacak varsa birleşip filo olarak alsak bize bir faydası olur mu??
yeni alacak olan varsa veya astrasını yenileyecek olan arkadaşlar varsa herkes bulunduğu ildeki opelle konuşup en uygun fiyatı alıp ona göre ortak karar alınsa acaba nasıl olur??
ayrıca bu konuda bilgisi olan arkadaşlar arkadaşlarım varsa bizleri bilgilendirirse çok sevinirim.

Volk@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra j alacaklar !!!

2 aydır zam gelmiyor zannediyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bu ay zam gelmedi şubat ve mart ayında baya bir zam gelmişti
kasım gibi yılın sonunda baya bir indirim oluyor

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yilmazgunes link' Alıntı:
meraba arkadaşlar, 3-4 aydır astramı alacağım diye paramı biriktiriyorum, borç harç topluyorum ama gittikçe her ay zam yapılıyor ve buda araba almamı geciktiriyor.
acaba benim gibi yeni astra j alacak varsa birleşip filo olarak alsak bize bir faydası olur mu??
yeni alacak olan varsa veya astrasını yenileyecek olan arkadaşlar varsa herkes bulunduğu ildeki opelle konuşup en uygun fiyatı alıp ona göre ortak karar alınsa acaba nasıl olur??
ayrıca bu konuda bilgisi olan arkadaşlar arkadaşlarım varsa bizleri bilgilendirirse çok sevinirim.
iyi fikir bence  045thumbsup

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

liste fiyatlarıda sizi yanıltmasın bayiye gidince işin şekli değişiyor.ellerindeki araca göre ciddi indirimler yapabiliyorlar.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

filo indirimi sanırsam sırketlere yapılıyor ve aracların sırket uzerınde olması gerekıyor tabı bu bayıdekı ayarlama sıstemı olmadan soyluyorum bayıler bazen toplu alımlarda yurt dısına filo olarak gosterebılıyor dıye bılıyorum 4-5 arac ıcın tabı bu dedıgım ,o zaman ındırım yapabılıyorlar.

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu proje tutar yeri geldiği zaman filo indirimi adı altında iki araca bile indirim yapıolar.bayisini bulmak lazım

yilmazgunes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamam da yok mu alacak olan yaaaaaaaa 31agryyy
birşeyler yapalımmm