Yeni Astra 2015 (K)

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra 2015 (K)

sis farı hanıcık?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında ben tasarımı beğendim farlar çok hoşuma gitti sis farı olan arkadaşlar kıymetini bilsinler :) Beğenmediğim kaputun hatları oldu. Genel olarak bakarsak astra j ler bu gidişle Astra classic in yerini alacak bu güzel haber uzun yıllar j kasa devam

Üselik astra classic ile j kasa arasında çok büyük farklar vardı ama J ile Yeni çıkacak kasa arasında çok fark olmayacak

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Aslında ben tasarımı beğendim farlar çok hoşuma gitti sis farı olan arkadaşlar kıymetini bilsinler :) Beğenmediğim kaputun hatları oldu. Genel olarak bakarsak astra j ler bu gidişle Astra classic in yerini alacak bu güzel haber uzun yıllar j kasa devam

Üselik astra classic ile j kasa arasında çok büyük farklar vardı ama J ile Yeni çıkacak kasa arasında çok fark olmayacak
"J ile Yeni çıkacak kasa arasında çok fark olmayacak" mı acaba?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
"J ile Yeni çıkacak kasa arasında çok fark olmayacak" mı acaba?

H kasa ile J kasa arasındaki büyük uçurumdan sonra Gelecek yeni kasa şu araç ise çok büyük farklar yok J kasa ile yeni çıkacak kasa arasında

Ry6Dr7.jpg

Bana J kasanın üzerinden gidilmiş geldi Astra H ile J yi düşünürsek H den sonra J ler büyük bir tasarım farklılığına bürünmüştü şimdiki yeni çıkacak astra j nin devamı tıpkı tabi bu resim için geçerli Diğer arkadaşın paylaştığı benekli model gelirse o zaman fark çok olcak bnce iki fotoraf birbirinden çok farklı

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Diğer nesillerini düşünürsek Astra hep radikal değişimler yaptı. Hiçbir kasası bir öncekine benzemiyor hatta çoğu zaman andırmıyor bile. Şayet J kasa üzerinden gidilirse Astra için bir ilk olacak.

G kasadan H kasaya geçerken çok satmasına rağmen radikal değişimi göze aldılar yine yaparlar mı bilmem ama Opel kolay kolay Honda'nın yaptığı hatayı yapmaz. J kasayı aramak biraz düşük bir ihtimal. Bence K kasa çıkınca her markada olduğu gibi gözler alışana kadar bir iticilik sezilir ama sonra düğüm çözülür.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kizilosman21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
İlk mesajdaki fotoğraf amatör bir ps çalışması. Ben büyük değişim beklemiyorum tasarım anlamında. Güncel kasa gayet güzel bir tasarıma sahip, riske girip yeniden tasarım yapmaya gerek yok satışlarda güzel. En önemli değişiklik ağırlık konusunda olsun. 1200 kg'ye çekilsin. Yeni donanımlar gelsin, iç mekanda kol dayama gibi hatalar düzeltilsin, birkaç yeni oyuncak eklensin yeterli.
kesinlikle katılıyorum.arabamı arkadaşım şaka olsun diye birkaç fotoğrafla internete koymuş numaramı verip gıcıklığına.telefon manyağı oldum.meslek öğretmenlik olunca veliler mi arıyor acaba diye bakamamazlık da edemyorum telefonlara çıldırdım resmen.
küçük bir kaç ayrıntı eklense çoook daha güzel olur yeni kasaya gerek yok ki monza gibi bir hedef varken 3-4 yıl içinde çıkması planlanan