Yeni araçta kararsız kaldım..

Karaca06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ergün abi bencede Astra 3-5 adım önde , dizayn on numara bi kere yani göz var nizam var.Her nekadar görecelide olsa 100 kişiye göstersen bu resimleri eminim 70'i astra der. Bu arada 1.6 benzinli alsam diyorum nasıl olur, yılda ortalama 8-10 bin km yol yapıyorum.

1.6 kasayı güzel taşıyor dizel kullanmadım ama ikisini de test et kardeşim öyle karar ver.

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok değişmiş sandım 2 parcaya fısıfs boya sıkmıslar:)

ankata grek yok opel sitesinde herzaman opel denilir focusun kadran klima ve teyp bölümü benim daha çok hosuma gitti

bence de öyle.. Focusun gümüş siyah kontrastları çok güzel.. astra karanlıkta kayboluyor gibi tuşlar.. daha asil bi duruşu var focusun.. bence..

M

__MerT__

Bilgi Girilmemiş
toyota auris i neden düşünmüyorsunuz? bir arkadaşımda var gayet sorunsuz bir araç.tabii sıfır düşünüyorsanız,ki söylediğinize göre sıfır sanırım..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmadı hocam Focusun makyajlı ve fullunün resmi Astranın 2004ünün içi ben resimleri güncelliyorum İsterseniz anket açalım.

3653.jpg

Şu güzelliğe bakın o yol bilgisayarının ekranı yeter:) Bu arada arkadaşımıza hayırlı olsun astrada karar kılmış yanlış anlamadıysam..

Son düzenleme:

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar 2 gün önce dayım benzinli 2011 model corolla almış, tabi baba ile aynı yerde çalışıyorlar bizim pederde arabayı bi denemiş şöle öve öve bitiremiyo. Tutturdu şimdide toyota alalım diyor. Anlıycanız bu aralar kafam kazan, hayır benimde aklımı çeliyo yok 125 bg miş çok az yakıyomuş. Sonunda vazgeçirecek beni ama hadi hayırlısı. Bu arada aynı fiyatlarda çok güzel 2009-2010 model octavia lar var onlarda bayağı cezbetti beni.

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
eğer bir gün toyota sahibi olursanız bakımlarını yaptırmaya bizzat kendiniz gidin sizi kapıda çiçeklerle karşılayan bayanları görünce şaşırmayınız, çok ince belki gereksiz bir ayrıntı ama toyota sadece araba satmıyor müşteri ilişkileri servis kalitesi olarak kendini aşmıs.

sadece araba satmıyor demişinde ifade ettiğin satışı yapana başka bişey derler :D

hangi toyota bayiiymiş bizde gidelim ahauahhauahau :D:D:D:D