yeni aracım ford focus

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni aracım ford focus

yeni aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun.focus astra sedandan önce baktığım arabaydı.dizel alacak olsam astra değil focus alırdım kesinlikle.çünkü ikisinin de dizeliyle test sürüşüne çıkmıştım.focus uçutordu astra malesef tepkilerde çok gecikiyordu.ama malzeme kalitesi olarak bence bir astra olamaz.şirket aracı olarak kullanılması da piyasda göz tokluğu yaratır diye tercih etmemiştim.size kısmetmiş hayırlı olsun güle güle kullanın

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

cok tesekkurler arkadaşlar. 2006 dan beri 1.3 kullanıorum bıraz degısıklık olsun dedım hayatımda :D esasında yenı coralla en alt versıyonla anlasmıstım ama benım arabanın motorundan  cok farkı olmucagını dusundum. bu arabanın en farklı yanı motor ve yol tutus. ıc kalıtesı astra kadar ıyı degıl sırf bu yuzden goz doldursun dıe navı taktırdım :)

cinaski12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben focus tan astraya geçiş yapan biriyim. Focus un seriliği malesef astrada yok bu yüzden alışmam zor oldu. Rampalarda ani hızlanmalarda focus astradan çok iyi eğer bu sizin için çok önemliyse doğru bir tercih yapmışsınız lakin yol tutuş, konfor, görsellik,bağaj hacmi, iç mekan olarak astra focustan iyi bir araç. Düşünsenize focusun 1.6 dizel motoru olsaydı astrada neler olurdu ?

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip olsun. 1.6 tdci mükemmel bir motor tasarruf ve performansı bir arada sunuyor. En güzel yanlarından biri ise yokuş çıkarken düzde gider gibi rahat gidiyor. Keşke astra'da da bu motor olsaydı.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cinaski12 link' Alıntı:
Ben focus tan astraya geçiş yapan biriyim. Focus un seriliği malesef astrada yok bu yüzden alışmam zor oldu. Rampalarda ani hızlanmalarda focus astradan çok iyi eğer bu sizin için çok önemliyse doğru bir tercih yapmışsınız lakin yol tutuş, konfor, görsellik,bağaj hacmi, iç mekan olarak astra focustan iyi bir araç. Düşünsenize focusun 1.6 dizel motoru olsaydı astrada neler olurdu ?
neler olmazdı ki.opel 1.6 dizel otomatik sunabilse hepimizin arabası şu an buydu mesela..

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşşallah, güle güle kullanın.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Can, Kazasız belasız günlerde... :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

eketen link' Alıntı:
Hayırlı olsun Can, Kazasız belasız günlerde... :)
Cok saol abı.. moralımı bozmak ısteyenler oldu ıs yerınde sole sorun yasıcan bole sorun yasıcan dıe ama ınsallah bsı olmaz :D