Yeni araç almak için yardımlarınız :)

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Işık paketi ve yay var zaten. 55 Yaşında babam karpuz jantlı M body kitli BMW'ye mi binsin? :)

Baban 55 bende 25 yaşındayım :) o yüzden bodykit diyorum işte

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen, orijinal bmwden sonra o karpuz jant+lastik takmış bir bmwyi ben asla almam. Tam bir barzo arabası oluyor o kombinasyonla. Orijinal M jant ve Mtech body kit harici hiç bir uygulama BMW araçta benim için kabullenilemez şeylerdir. Dediğim gibi E30 veya E36 değil ve fazlasıyla prestij barındıran araçlar bunlar, ve bu prestiji su gibi duru sadeliklerine borçlular...

Mesela şu jantlar varken karpuz jantı bana hiç bir güç taktıramaz :D
BMW 5 Serisi 530i 2005 Model 54.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 147305409

Herkez aynı bmwye binecek diye birşey yok ki dostum :).
Araç bana güzel gelsin zevk alayım binerken benim gözüme güzel görünsün önemli olan o benim için ondan dolayı şu araç mesela
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkez aynı bmwye binecek diye birşey yok ki dostum :).
Araç bana güzel gelsin zevk alayım binerken benim gözüme güzel görünsün önemli olan o benim için ondan dolayı şu araç mesela
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Başkan ilan linkini atamıyosun sen, tıklayınca anasayfaya giriyor. Sende bi tıklamayı dene?
Arabaya baktığın sayfanın linkini gönderceksin.

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkan ilan linkini atamıyosun sen, tıklayınca anasayfaya giriyor. Sende bi tıklamayı dene?
Arabaya baktığın sayfanın linkini gönderceksin.

Mobilden giriyorum ya ondan mobil linki yollamış
BMW 3 Serisi 320d 2005 Model 54.300 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 134187472
Düzelttim
Birde şu araç var
BMW 3 Serisi 320d 2005 Model 55.000 TL Galeriden satılık ikinci el Lacivert renk - 147814296

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karpuz barındırmayan bir araç al gözünü seviyim :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arayacan tarayacan km si az bi e60 530 d orj m pack bulacan,bi bakım bi boya koruma,bi yazılım devam...20 yle uğraşma 5 kasada... 30 ayarıdır...yazılımla fıstıklı baklava oluyor :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et