yeni araç aldım

ciritbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun arkadaşlar. aracın gelmesini dört gözle bekliyorum.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yıl kadar kullandım gayet tatminkar bir araç oldukça sessiz yüksek hızlarda yol sesi artıyor malesef bütün uzak doğu arabaları gibi. lpg şart. merak ettim sıfır mı aldınız.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun gülele güle kullanın en çok sevdiğim yanı içinde her yerde küçük göz - dolap vs. bulunması, direksiyon ve koltuk ayarları da çok iyi. opelde olmayan şeyler yani. ses sistemi de gayer iyi.

karacam001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun opel bayiinde incelemiştim..1 sene önce full olanına 24.500 fiyat verdiler.aracın içi çok geniş güzeldi malzeme kaliteside hoşuma gitti.ben vectra c 2004 aldım lpg li aynı paraya..tercih meselesi sıfır araca binmenin de farklı güzellikleri var tabii ki.hayırlı olsun..

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun geçen sene arkadaşım full unu aldı body kit + lpg araç 2000 km sonra stop etmeye başladı şanzımanda arıza çıktı tüm parçalar değişti belirli bir km binildikten sonra yine aynı sorun oldu yenisini verdiler ondada aynı sorunlar baş gösterdi daha sonra kavga nizah üstüne fark vererek 0 corsa d aldı onunda ön kaputu boyalı çıktı aynı bayiden 4.kez astra h aldı şimdilik ona biniyor.