Yedek Parça İsteyen

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C için bir kaç ihtiyacım olan parça var, çok acil olan şeyler değil, oem numarası ve fotoğrafı verebilirim. :)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 model Zafira B aracıma 6-7 nci koltuk+emniyet kemerleri ve aliminyum jantlarını alabilirim.Fiyatlandırabilirseniz sevinirim.

kadir bey bu arabanın ön tampon ve arka tampona fiyat verebilirseniz benda almak isterim çok harika tamponlar :rakir:[/QUOTE]

Corsa C için bir kaç ihtiyacım olan parça var, çok acil olan şeyler değil, oem numarası ve fotoğrafı verebilirim. :)

arkadaşlar :) malum kapıdan ürünler resmi geçmeyecek. bu yüzden koltuk tampon vs. büyük parçalar değil, açıkcası daha çok elektronik parça gösterge gibi parçalar olursa anca. öyle direk olarak ticareti ile uğraşmıyorum ben sadece gelip giderken hem kendim için hemde sizler için yararlı birşeyler çıkarsa diye açtım konuyu.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadir bey bu arabanın ön tampon ve arka tampona fiyat verebilirseniz benda almak isterim çok harika tamponlar :rakir:

arkadaşlar :) malum kapıdan ürünler resmi geçmeyecek. bu yüzden koltuk tampon vs. büyük parçalar değil, açıkcası daha çok elektronik parça gösterge gibi parçalar olursa anca. öyle direk olarak ticareti ile uğraşmıyorum ben sadece gelip giderken hem kendim için hemde sizler için yararlı birşeyler çıkarsa diye açtım konuyu.[/QUOTE]

örneğin orjinal xenon farı, 4lü cd calar gibi mi ?
:)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön sis butonlu far anahtarı, sigara paketinden biraz daha büyük sadece. :D

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coil over, getirme imkanın varmı?gerçi orada fiyatları nasıldır araştırmadım ama
500-600tl civarı fiyatı varsa bana uyar tabi sizede getirmekte sorun olmuyacaksa.
corsa c 2004 1.3 cdtı jom coilover m14. ürünü alabilirim.cünkü uzun zamandır bu ürünü almayı düşünüyorum fakat ülkemizde yok. 450-500tl civarı almanyadan alınabiliyor fakat nakliyeci ayarlayamadım:(...

Goksell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bende gurcıstanda yasıyorum eger opelparca ıhtıyacınız olursa lutfen ırtıbata gecin. +995555236444

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bende gurcıstanda yasıyorum eger opelparca ıhtıyacınız olursa lutfen ırtıbata gecin. +995555236444

göksel bey merhaba. nerde yaşıyosunuz gürcistanda. veya iletişim face veya skype hesap var ise görüşelim. ben orda birkaç kişi buldum onlarla görüşüyorum ama sizinlede görüşebiliriz.