yedek anahtarımın kumandası çalışmıyor

ubtatto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm. eşimde kullansın diye arabanın yedek anahtarını eşime verdim.ancak uyarısından sonra gördümki,yedek anahtarın uzaktan kumanda tuşlarının her ikiside bir işlev görmüyor.kumandayı açıp piline baktım belki bitmiştir diye ama pili ölçtüğümde sapasağlam gözüküyor,belki ters konulmuştur diye tersede çevirdim pili ama birşey değişmedi doğrusu.
anahtarı şoför kilidine sokarak açtığımızda tüm kapılar açılıyor,ancak yine şoför kapısından aracı kilitlediğimizde ise sadece şoför kapısı kilitlenip diğer kapılar açık kalıyor.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek anahtar ile marş basıp motoru çalıştırabiliyor musunuz? İmmo'nun yeniden tanıtılması gerekebilir.

SM-J710GN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek anahtar ile marş basıp motoru çalıştırabiliyor musunuz? İmmo'nun yeniden tanıtılması gerekebilir.

Diğer kapıları da şu şekilde kilitleyebilirsiniz bu, anahtarının pili biten sürücüler içinde geçerli. Arabadan indiniz, kendi kapınızı anahtarla mekanik olarak kitlediniz ancak diğer kapılar açık kaldı değil mi? Şimdi, yolcu kapısını açarak merkezi kilitleme tuşu ile bütün kapıları kilitleyip yolcu kapısını kapattığınız zaman diğer 3 kapı da kilitlenecek. [emoji16]