yazlik onerisi......DiDiM......

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar izin yolu gorundu, normalde izin zamani didimde yazlik kiralamak istiyoruz...onerebileceginiz yerler neresi var...ben internetten baktim, altinkum camlik mahallesinde bir kac yazlik buldum,gunluk fiyati 200 tl fiyat istiyorlar...normalmi sizce ?
sizinde onerileriniz bekliyorum...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgür yazlik kiralayacaksin yeme icme yatak carsaf derken tatilden bir sey anlamayacaksin.bence bir kac kurus daha ver her sey dahil 5 yildizli bir otelde tatil yap gel keyfim gel.ben her türlüsünü denedim daire kiraladim ilk defa yillar önceydi yok kahvalti yok yemek sabah kalk yatak carsaf hanimda tatilden bir sey anlamadi bende.ozamandan beri her sey dahil takiliyorum.senin söyledigin fiyatlara.
gecen yil burdan rezervasyon yaptirdim.1100 euroya 7 gece süper di.hatta icinde lüneparki bile vardi.
5 yildizli hersey dahil.ye ic yat ne isin var daireyle evle.

Son düzenleme:

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o fiyata yalı caddesinin arkalarda da bulunabilir abi bence biraz daha araştır.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz yer güzel bir yer ama fiyat bana yüksek geldi.

Bir de arkadaşların dediği gibi tatil beklentiniz ye-iç-yat gibiyse memnun kalamazsınız.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim fikrine göre tatil ailecek yapılır, yani bir kısım ev halkı tatil yapıp eğlenirken, diğer kısım ev işi ile uğraşmayacak. Tabi bu yazdıklarım maddi imkanlar uygun olduğunda, yoksa mecburen bir yer tutulacak, imece usulü herkes elini taşın altına koyacak.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mevkiyi bilemem ancak günlük fiyat aylıga vurdunmu çok iyi para yapıyor. Didim'deki yazlık fiyatlarının uygunluğu göz önüne alınınca bu rakamlar biraz yüksek gibi. Fiyatı etkileyen evin konumu odası ve özellikleridir tabi ancak çok daha güzel yerlerdede bu rakamlara yazlık kiralayabilirsin sezonda. İllede didim diye bir kuralınız yoksa daha farklı yerleride araştırabilirsiniz.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok uçuk ücret çekmişler,Uzaktan değilde gidip yerinde araştırırsan 70 liraya günlük bulabilirsin,Türkiyede olsaydın,Enfazla bir hafta sonunu bu uğurda fada ederdin yazmış olduğum fiatlarda bulabilirdin . Bunan imkanın olmayınca yukarıda arkadaşlarında belirttiği gibi otelde veya apart otellede tatilini geçirmek,

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kusadası ladies beacchh

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bizim yazlık didim akbükte, çevrede kiralayanlar vardı geçen sene günlük 150 TL civarına kiralamışlardı..
didimde pansiyonlar daha uygun fiyata denk gelecektir, aynı sezonda 25-30 TL ye oda kahvaltı pansiyonlar mevcuttu altınkum plaja paralel arka caddede.