Yazılım güncelleme

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yazılım güncelleme

Şu güncellemeleri v.s. artık obd gibi cihazlarla kendimiz yapabilsekte servis e ihtiyaç duymasak :) yokmu yazılımcı bi şahsiyet aramızda

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu an Ankara Opal'den yazıyorum :) güncelleme varmı diye sorduğumda, olsa biz çağırırız zaten gibisinden bişiler zırvaladılar.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Şu an Ankara Opal'den yazıyorum :) güncelleme varmı diye sorduğumda, olsa biz çağırırız zaten gibisinden bişiler zırvaladılar.

Bunu müşteri hizmetleri bu şekilde söyler ordan elektronik ile ilgili teknisyeni bulup sormak daha mantıklı olacaktır.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
siz de odak ta yapan arkadaşlar var deseydiniz.bazı servisler gerçekten bi haberler.yada benim gibi servise forumu söyleyin.aslında herşeyi biliyorlarda işlerine gelmiyor.arayın opel türkiyeyi şikayet oluşturun bakın nasıl servise davet ediyorlar greatt

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı olsun. Paylaşım için teşekkürler :)

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

detay link' Alıntı:
Merhaba; bu güncelleme sadece otomatik vitesli araçlar için mi gelmiş?

Servislere aracınızı bağlayıp kontrol etmelerini söyleyin çünkü sistem internet üzerinden aracınızın şasesini kontrol edip online olarak yazılımı internetten indirip aracınıza kuruyor aracınızı bağlamadan söylenenlere güvenmeyin

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Sizin adınıza çok sevindim :)

Bende arada soruyorum şimdiye dek rastlamadım. Aracım 2013 1.3cdti sport salıya randevum vardı gittiğimde soracağım teşekkür ederim :)

Birde bizim kontrolünü yapabileceğimiz bir ekran var mı servise sormadan?

Malesef her servise birtane kullanıcıadı ve şifre veriliyormuş aracı bağladıktan sonra görebiliyorlarmış bizde öyle yaptık bilginize

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
5 ay önce söyledim güncellemeyi ama kimse oralı olmadı. greatt active select titreme sorunu çözüldü bu güncellemeyle.30-40 bin km de olan arkadaşlar şanzuman yağını da değiştirin o zaman keyifle nasıl biniliyor görün.ayrıca bu şanzuman güncellemesi ve yağ değişimiyle yakıt tüketimi de ortalama 1-1,5 lt düşüyor bilginize.

Siz benim güncellettiğim birimlerden farklı bir biriminde yazılımını güncelleştirdiniz mi çünkü otomatikteki titreme hala mevcut n pozisyonuna göre koltuktan hissediliyor ama eskisi gibi değil yarı yarıya azaldı aracı çok dinler oldum yakında tırlatcam diye korkar oldum  cooll benim güncellettiğim birimler ecu,karoser,enjektör listede şanzıman diye bir birim yoktu ecu üzerinden kontrol edildiğini düşünüyorum

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aalisan link' Alıntı:
Malesef her servise birtane kullanıcıadı ve şifre veriliyormuş aracı bağladıktan sonra görebiliyorlarmış bizde öyle yaptık bilginize

teşekkür ederim salı şansımı zorlayacağım nasipten öte yol yok :)

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aalisan link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba aracım 2013 a.s. sport servise yazılım güncellemesi için gittim güncelleme işlemi online olarak yaptık beraber araç kimlik bilgilerini girdik araca özel güncelleştirmeler karşımıza çıktı sadece ecu değil örnek verirsek arka park sensörü dijital radyo hatta ön kamera güncelleştirmeleri vardı benim yaptırdığım güncelleştirmeler ecu yazılımı karoser yazılımı ve enjektör yazılımlarını güncelledik ilk önce otomatik araçta d konumunda dururken yasadığım titremeler yarı yarıya azaldı ve bu kış ayında n durumunda anlık rölanti tüketimi 0.4 e düştü ayrıca kalkışlarda hep 39.9 görmeye alışmıştım artık 33 civarlarında kalkıyor vites geçişlerinde iyileşme olmuş gibi geldi 0-100 testi yaptık videoda yüklemek için uygun zaman bulursam eklicem 9.2 sn düz yolda fabrika verisi 9.9sn ve egzozda oluşan kurumum ortadan kalktı bu güncelleme kasım ayının güncellemesi servisinize danışın ben bidaha gittiğimde şu dijital radyo güncelleştirmesini yapıcam belki radyo çekiminde bir değişiklik olur

Sizin güncelleştirme yaptığınız servise sordum şase nosuna göre kontrol ettiler 2012 Astra J 1.4T A/S aracıma ait güncelleme olmadığını söylediler.