Yazık!

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Neye üzülsem bilemedim. Kendime mi, ülkeye mi, %50 nicki olanlara mı, hala körü körüne peşinden koşanlara mı, yoksa onlarla aynı ülkede yaşadığımdan kendime mi? Yazık ne diyeyim yazık.

http://www.youtube.com/watch?v=W9vyy5ln_xk

http://www.youtube.com/watch?v=94lpmRFv11M

Diğerleri: http://www.youtube.com/user/HaramzadeAdamlar?feature=watch

Neyse artık internette sansür de olacak, tv den bilemiyorduk,internetten de öğrenemeyiz.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bilip de elden bir şey gelmeyince kötü oluyor insan...

En azından yeni sansürlerle bilmeyiz ve daha mutlu yaşarız.

beyin_ve_mutluluk.jpg

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türk milletinden hiç bi halt olmaz,beter olur hepsi inş. Din diye onurunu şerefini namusunu herşeyini satar bu millet

Abdullah18

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türk milletinden hiç bi halt olmaz,beter olur hepsi inş. Din diye onurunu şerefini namusunu herşeyini satar bu millet

nasıl konuşuyorsun arkadaşım ne demek bir şey olmaz. herkesi kendinle bir tutma tamam mı. buradan site yönetimine sesleniyorum kimse Türk milletini aşağılayamaz. bunlara müsade etmeyin lütfen. suçlu varsa cezasını çeksin.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ordan bakınca olur gibi mi duruyor? Olmaz tabi,sen Türklüğünü yitirmişsen geçmiş olsun ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
nasıl konuşuyorsun arkadaşım ne demek bir şey olmaz. herkesi kendinle bir tutma tamam mı. buradan site yönetimine sesleniyorum kimse Türk milletini aşağılayamaz. bunlara müsade etmeyin lütfen. suçlu varsa cezasını çeksin.

Ben de bu milletten ümidimi kesiyorum yavaş yavaş. Osmanlıdan---Kurtuluş savaşından şimdiki haline bakınca. Yönetici olarak yazık diyorum. Üzülüyorum, umarım yüzüm kızarır. Bölündük, kutuplaştık, ümitsizlendik, kabullenir olduk. Sonumuz hayrola inşallah.

Ben yukarıdaki yorumu bir isyan yada ümitsizlik olarak görüyorum. Aşağılama olarak değil, duygusal yazılmış bence. Açıklar gelince.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bu milletten ümidimi kesiyorum yavaş yavaş. Osmanlıdan---Kurtuluş savaşından şimdiki haline bakınca. Yönetici olarak yazık diyorum. Üzülüyorum, umarım yüzüm kızarır. Bölündük, kutuplaştık, ümitsizlendik, kabullenir olduk. Sonumuz hayrola inşallah.

Ben yukarıdaki yorumu bir isyan yada ümitsizlik olarak görüyorum. Aşağılama olarak değil, duygusal yazılmış bence. Açıklar gelince.

abi düşüncelerimi tam net olarak açıkladın,beni anladığın için teşekkür ederim.Ya bu millet nerden nası ne şartlarda geldiğini unutup bizi bu günlere getiren insanlara hakaret ediyor ya,benim bu yaşımda içim kan ağlıyor.Geçen gün bakanmıdır nedir onun konuşmasını izledim,10.yıl marşıyla ilgili bişeyler söylüyor,bi kısım kalkıp terkediyor salonu,diğerleride oturuyor hala,bu nasıl halsiyettir ya,bizi bu günlere getiren atalarımıza her şey denildi,halada deniliyor kimsenin sesi çıkmıyor,ama din diyince akan sular duruyor bi araplaşma çabası,bende müslümanım,hiristyan değilim,ataist değilim,üstüne dağda bu vatanın çocuklarına kurşun sıkanlar şimdi tepemize çıktı.Hadi siyaseti geçtim ya bi dışarı çıkıyosun,ister otobüse bin,ister kendi aracınla dışarı çık bi yere git,insanda hiç mi saygı olmaz birbirine ya,herkes o kadar bencilki,herkes bi değişik anlamıyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Türk milleti ile Türkiye'de yaşayan herkesi Türk diye tanımlayarak aynı kefeye koyamayız. Türkiye'de yaşayan, bu toprakları öz vatanı olarak kabul eden, kendisini Türk olarak hisseden ve tanımlayanlar ile odun, kömür veya çeşitli menfaatler uğruna hür iradesini satanları birbirinden ayırmak zorundayız. Günümüzde yolsuzluklar otoban olmuş, adalet desen mumla aranıyor, her geçen gün yasakların sayısı artıyor. İşin komik tarafı, herşeyi bildiğini sananlar, yıllardır iktidar olanlar paralel devletten, faiz lobisinden, dinlemelerden yakınıyorlar.
Ülkesini seven vatandaşların elinde her zaman geçerliliği olan tek bir güç vardır, o gücü kullanmak için de herkes sandığa gitmeli, aklına yatan partiye oyunu vermelidir, oy kullanmamak, bilerek geçersiz oy kullanmak seçimde en çok geçerli oy alan partiye verilen oy olarak değer kazanır.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir halt olmaz beter olur inşallah demek ümitsizlik belirten kelime mi sayın adminim. :) öyleyse sizden de bi halt olmaz beter olun inşallah dersem bende aynı kanaatte olur muyum?:rakir:

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanılan üsluplar hiç hoş değil. Düşüncelerimizi daha medeni bir şekilde ifade etmeliyiz.

Konunun ana temasına gelirsek hemfikirim, katılıyorum.