Yaza Hazırlık Meguiars Uygulama

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yaza Hazırlık Meguiars Uygulama

ozgun88 link' Alıntı:
thnxx cevabınız için

acaba araca kil,pasta vs. uygulamadan direkt NXT yi elle uygulasak bi zararı olur mu? NXT ince çizik ve hareleri kapatır mı?
NXT harelenmelere belki faydalı olabilir ama scratchX 2.0 almanda yarar var önce çizik olan yerlere onu uygulayıp sonrasında nxt uygularsın.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaleli-ati link' Alıntı:
NXT harelenmelere belki faydalı olabilir ama scratchX 2.0 almanda yarar var önce çizik olan yerlere onu uygulayıp sonrasında nxt uygularsın.

bir şey daha :)

aracımın üstüne birkaç yerde boya sıçraması var nokta nokta.bunları kille giderebilirim evet ama kilden sonra wax a geçmeden pasta - cila - glaze falan gerekli diyorlar bunlara gerçekten gerek var mı acaba? kendi yapamayacağım bir şeyse hiç para vermek istemiyorum 3-4 yıl sonra belki boyam çok yıpranırsa.aracım 1 yaşına dün girdi daha :)

ya da bunların hiç birini yapmadan sadece wax atsam bana zararı olur mu?

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:

aracımın üstüne birkaç yerde boya sıçraması var nokta nokta.bunları kille giderebilirim evet ama kilden sonra wax a geçmeden pasta - cila - glaze falan gerekli diyorlar bunlara gerçekten gerek var mı acaba? kendi yapamayacağım bir şeyse hiç para vermek istemiyorum 3-4 yıl sonra belki boyam çok yıpranırsa.aracım 1 yaşına dün girdi daha :)

İşin içine kil ile temizlik girerse bence aşındırıcı özelliği olmayan glaze ve sonrasında wax ister ama bu işi prof uygulayanlara bir sor istersen ama wax atmanın hiç bir zararı yok.Sadece yıkama işleminden sonra toz olmayan bir ortamda bulunman lazım malüm wax silerken bez ile araç arasında toz taneleri kalırsa wax silerken çizikler oluşur kaş yapayım derken göz çıkartmış oluruz :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:

Kil uyguladıktan sonra autoglym srp yada radiant wax uygulaması yapıp (sarı pedle) üzerine nxt uygularsanız daha kalıcı olur ve daha iyi parlar.boya ne kadar temizse wax ın etkisi o kadar iyi olur

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaleli-ati link' Alıntı:
İşin içine kil ile temizlik girerse bence aşındırıcı özelliği olmayan glaze ve sonrasında wax ister ama bu işi prof uygulayanlara bir sor istersen ama wax atmanın hiç bir zararı yok.Sadece yıkama işleminden sonra toz olmayan bir ortamda bulunman lazım malüm wax silerken bez ile araç arasında toz taneleri kalırsa wax silerken çizikler oluşur kaş yapayım derken göz çıkartmış oluruz :)

sabırla cevabınız için teşekkür ederim :) teşekkürler butonuna basılmıştır  ;)

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hey Maşallah  greatt yanıyosun atilla abi  005hihih

Nxt yi sıvı alırsan cok daha kolay uygularsın abi,katısı yeni bi ürün zaten

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Hey Maşallah  greatt yanıyosun atilla abi  005hihih

Nxt yi sıvı alırsan cok daha kolay uygularsın abi,katısı yeni bi ürün zaten

Sağolasın Murat tavsiyene uyup sıvı alacağım.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaleli-ati link' Alıntı:
Sağolasın Murat tavsiyene uyup sıvı alacağım.

orjinal sitesinden alırsanız "ettikette" diye bir uygulaması var %10 indirim alırsınız unutmayın en azından kargo ücretsize gelir :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim maşallah ayna gibi olmuş araç kaça mal oldu fiyat yazılmamış sanırım ben kaçırmış da olabilirim..