yay taktıktan sonra ki ilginç tespitim....

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yay taktıktan sonra ki ilginç tespitim....

onder12 link' Alıntı:
arkadaşlar konu zaten hortlamıştı bi kerede ben hortlatayım :D

şuan orjinal halde benim arabam ve benim çok baariz farkettiğim bi özellik var oda şudur: araç 3000 deviri geçince süspansiyonlarım sertleşiyor. bunu bir çok kez bir çok kişi ile beraber denedik ve yorumlarını aldım harbiden öyle dediler. tamam öyle yay takmış gibi sertleşmiyor ama bi sertleşme söz konusu. çok denedim. bi viraja 100 le girdim 6. vites, sert bi virajdı yani araba yatı biraz, deneme amaçlı aynı viraja dönüp tekrar girdim (aynı istikamete aynı dakikalarda hiç bi farklılık yok. yani arabayı deneme amaçlı geziyorum.) bu seferde 100 le girdim ama 3. vitesle girdim (devir yüksekti yani) araba 6. vitesteki gibi yatma yapmadı. bu nasıl oluyor ben anlayamadım ama başına böyle bişe gelen varmı ?

psikolojik olabilir bence...

bu arada yaysız bir astra ile kesinlikle 180 ni geçmem şimdiki aklımla... ya da flex ride şart... çünkü bu arabalar yandan gelen rüzgardan etkileniyor aman dikkat diyim arkadaşlar viyadüklerde ya da düz ovalarda giderken dikkat edin..

onder12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
bu arada yaysız bir astra ile kesinlikle 180 ni geçmem şimdiki aklımla... ya da flex ride şart... çünkü bu arabalar yandan gelen rüzgardan etkileniyor aman dikkat diyim arkadaşlar viyadüklerde ya da düz ovalarda giderken dikkat edin..

benim başıma hiç böyle bişe gelmedi...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
psikolojik olabilir bence...

tabii aldın rocco yu şimdi begenmezsin dimi astra yı..