Yaşadığım ufak talihsizlik

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yaşadığım ufak talihsizlik

geçmiş olsun Allah beterinden korusun

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun,insaallah boyasiz duzelttirebilirsiniz.hakan hocamin da soylemis oldugu gibi birde otto zenith e gidin.fotografta gocuk cok buyuk gozukmuyor sanirim 5cm capina kadar boyasiz gocuk duzeltme uygulanabiliyor ancak emin degilim.en iyisi farkli otoking ve ottozenith subelerini dolasmak

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar netten biraz araştırdım bu işi iyi yapan -yorumlar dahilinde söylüyorum-
fast care mini onarım bir de ankara şaşmaz da erba otomotiv deniliyor buralarda şansımı deneyeceğim. Autoking şikayet çok. 

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam sakın boyatma.. tavan boyalı derler sonra , bu insanlar manyak çünkü :)..olaki satman gerekirse diye !!

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.
Boyasız halledersin inşallah.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun önceliğiniz tabiki boyasiz düzeltme olsun eğer hiçbir yer boyasiz olmaz derse sizde yaptırmayın bir zararı olmaz en azından satarken adam gormuş olur yoksa insanların aklına türlü türlü seyrler gelebilir :(

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugun aracımı bir arkadaşımın tavisyesi ile tekrar autoking e götürdüm. Nihat usta ile görüştük ve hasarı yuzde 70-80 oranında düzeltebileceğini söylemesi üzerine bugun balıkesir autoking de aracımı nihat ustaya teslim ettim. Sonuç: harika.Akşam fotoraf eklerim. Boyasız şekilde yüzde 100 başarılı bir işlem uygulandı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ecelnico link' Alıntı:
Arkadaşlar bugun aracımı bir arkadaşımın tavisyesi ile tekrar autoking e götürdüm. Nihat usta ile görüştük ve hasarı yuzde 70-80 oranında düzeltebileceğini söylemesi üzerine bugun balıkesir autoking de aracımı nihat ustaya teslim ettim. Sonuç: harika.Akşam fotoraf eklerim. Boyasız şekilde yüzde 100 başarılı bir işlem uygulandı.
hadi gozunuz aydın sizin göçukte heskin hatlar olmadıgı için sanırım rahatlıkla duzeltmişlerdir